Uvidíme niekedy film Joker 2? Z tajného zdroja unikajú vzrušujúce informácie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Joker 2 realitou?

Uvidíme niekedy film Joker 2? – Príbeh z réžie Todda Phillipsa, ktorý do titulnej úlohy postavil talentovaného herca Joaquina Phoenixa, jednoznačne uspel. Celosvetovo si ku dnešnému dňu zarobil cez 745 miliónov amerických dolárov, ako nájdeme na Box Office Mojo. Na česko-slovenskej filmovej databáze CSFD má hodnotenie 90 % (20. najlepší film), na Rotten Tomatoes má užívateľské hodnotenie 89 % a na portáli IMDb mu svieti skóre 8,9/10 bodov (13. najlepší film). Pre recenziu klikaj sem.

Aj preto sme sa začali zaujímať o otázku pokračovania. Štúdiá DC Comics a Warner Bros. síce od začiatku vraveli, že ide o sólový príbeh, ktorý pokračovať určite nebude, no to sa s narastajúcim úspechom stalo menej pravdepodobné. Prečo by predsa divákom a fanúšikom nedali to, čo chcú… No a ako oznamuje portál We Got This Covered, presne to sa chystajú spraviť.

O pokračovaní

Vyššie spomínaný americký portál má nové informácie od tajných zdrojov. Podľa všetkého ide o tých istých ľudí, ktorí v minulosti priniesli množstvo správ z vnútra budúcich plánov pre DC filmy. Portál od nich údajne započul, že Warnerovci sú vo fáze skorého vývoja filmu Joker 2. Arthur Fleck sa má vrátiť na strieborné plátna. Avšak, jeho hlbší špirálovitý pád do šialenstva neuvidíme…

Phillips pôvodne príbeh filmu Joker vymyslel bez toho, že by šlo o komiksovku. Scenár napísal tak, akoby šlo o „obyčajnýpsychologický thriller, za ktorým sa neskrýva žiaden notoricky známy komiksový antagonista. Bolo to až samotné štúdio, ktoré mu predostrelo nápad prepojiť ho s touto ikonickou postavou. V prípade filmu Joker 2 to však bude trochu inak.

joker
Zdroj: hdqwalls.com

Podľa rovnakých zdrojov, ktoré odhaľujú skorý vývoj projektu, sa má pokračovanie odohrávať niekoľko rokov po originálnom príbehu. Namiesto zostupu do šialenstva sa dej zameria na jeho vzostup na kriminálnej scéne Gotham City. A nebude sám. Údajne sa v novom príbehu objavia aj ikonické charaktery ako Two-Face a Penguin. Tie sa síce majú objaviť aj v sólovom filme The Batman (2021) režiséra Matta Reevesa, no stvárnia ich rozdielni herci, keďže ide o dva oddelené vesmíry. Robert Pattinson a Joaquin Phoenix sa tak určite nestretnú.

Detaily

Projekt je údajne na 100 % v skorých fázach vývoja. Vraj máme len čakať na jeho oficiálne oznámenie.

Osobne som veľmi zvedavý, kedy a ako bude film Joker 2 oznámený verejnosti. Taktiež ma zaujíma, aké stanovisko zachovajú režisér Todd Phillips a herec Joaquin Phoenix, ktorí už o pokračovaní diskutovali. Mimochodom, ak sa projekt zrealizuje, pôjde o Phoenixovo prvé filmové pokračovanie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo si myslíte o správe, že Joker 2 sa stáva realitou? Potešila vás správa, alebo to podľa vás nie je dobrý nápad? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: boxofficemojo.com, wegotthiscovered.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -