FilmyOdporúčameTrailery

Pripravte sa na divokú jazdu v prvom traileri na film Jumanji: Ďalší level!

Dwayne “The Rock” Johnson, Kevin Hart, Karen Gillen a Jack Black sú pripravení na ďalšie veľké dobrodružstvo! Po dvoch rokoch prichádza pokračovanie filmu Jumanji: Vitajte v džungli, ktorý sa tešil priam neuveriteľnému úspechu. Rozpočet predstavoval $90 miliónov, no film si celosvetovo zarobil enormných 962 miliónov amerických dolárov.

film jumanji 3

Zdroj: hdqwalls.com

Štúdio Sony z veľkej časti vďačí pôvodnej snímke z roku 1995, v ktorej sa predstavil legendárny Robin Williams. Veľa fanúšikov sa po toľkých rokoch bálo, že nepriame pokračovanie stratí svoje čaro. Jeho úspech však hovorí za všetko a práve preto sa už v decembri dočkáme filmu Jumanji: Ďalší level!

Film Jumanji: Ďalší level prichádza s prvým trailerom

Hviezdny herecký ansámbel sa opäť obuje do topánok svojich videoherných charakterov – Ser’Darius Blain, Alex Wolff, Morgan Turner a Madison Iseman. Zo stolovej hry sme sa totižto presunuli do videohry. Z minulého filmu sa samozrejme vráti aj Nick Jonas a Colin Hanks. Taktiež nemôžeme zabudnúť na známe herecké tváre, ktoré sa do série pridajú – Awkwafina, Danny DeVito a Danny Glover.

Pôvodný film z roku 1995 premiéroval týždeň pred Vianocami. Pokračovanie Jumanji: Vitajte v džungli vyšlo začiatkom decembra 2017. Inak tomu nebude ani teraz, keďže premiéra snímky Jumanji: Ďalší level je naplánovaná na 12. december 2019! Veríme teda, že sa dočká podobného úspechu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na prvý trailer? My sa už teraz nevieme tej dobrodružnej jazdy dočkať!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Venom 2 bude mať dvoch záporákov, objaví sa aj Carnageova priateľka Shriek

  FilmyTrailery

  V jednote je sila: Sexi Charlieho anjeli prichádzajú s novým trailerom

  Filmy

  Bude Disney dôvodom, že Deadpool stratí svoje krvavé "R" hodnotenie?

  FilmyTrailery

  Už čoskoro sa do kín dostane česko-slovenský kráľovský príbeh Posledná aristokratka. Pozerajte trailer

  Pridaj komentár