Vo filme Jurský svet 3 sa objavia staré známe tváre

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Jurský svet 3 – Herecké obsadenie

Film Jurský svet 3 so sebou prináša pôvodné obsadenie. Štúdio Universal Pictures, ako môžeme vidieť, sa do Jurského sveta snaží vdýchnuť život. A priviesť na filmové plátno originálnych hercov z predchádzajúcich filmov nemusí byť až tak zlý nápad. To by znamenalo, že k hlavným hviezdam ako sú Chris Pratt a Bryce Dallas Howard sa pripoja nezabudnuteľní herci Laura Dern, Sam Neill a Jeff Goldblum. So správou prišiel portál Movieweb.

Pôvodný Jurský svet režíroval Colin Trevorrow a tento pán sa do najnovšieho filmu vráti ako tvorca scenára, s ktorým mu pomôže talentovaná Emily Carmicheal (Pacific Rím). Celý príbeh z novodobého Jurského sveta pochádza od Colina Trevorrowa a Dereka Connollyho, ktorí spolu vymýšľali príbeh k dvom predchádzajúcim filmom.

Ako sa im podarí zakončiť túto trilógiu, to nevieme, ale za chrbtom im bude dýchať veľmi skúsený tím ľudí. Medzi nimi sa bezpochyby nachádza aj legendárny Steven Spielberg, ktorý sa v projekte objaví na pozícii produkčného.

Jurský svet: Zánik ríše RECENZIA
Podarí sa hercovi zachrániť film aj tentokrát? Zdroj: comicbookmovie.com

Počas najnovšieho premietania 8-minútového krátkeho filmu Jurský svet: Battle at Big Rock nám herečka Laura Dern sama odhalila novinku, že do série sa vráti v úlohe svojej pôvodnej postavy. Vyššie menované trio hercov sme spoločne mohli vidieť naposledy ešte v roku 1993 vo filme Jurský park. Jedine Jeff Goldblum bol hercom, ktorý sa objavil aj vo všetkých ostatných filmov z nestarnúcej série o dinosauroch.

O čom bude Jurský svet 3?

Jurský svet: Zánik ríše sa končí udalosťami, ktoré nám ukazujú, ako nám hŕstka týchto bájnych tvorov smeruje k civilizácii. Krátka bitka v parku Big Rock sa koná rok po udalostiach z posledného filmu. Presne na tom mieste sa usídlili dinosaury a snažia sa spolunažívať s ľudským svetom.

Príbeh sleduje štvorčlennú rodinu, ktorej stretnutie s tými tvormi stáva desivým bojom o prežitie. V takejto situácii ohrozujúcej svet neostáva nič iné ako zhromaždiť pôvodný tím Jurského parku – Ellie Sattler (Laura Dern), Dr. Alan Grant (Sam Neill) a Ian Malcolm (Jeff Goldblum). Do tejto globálnej hrozby sa taktiež pridajú aj postavy Owen Grady (Chris Pratt) a Claire Dearing (Bryce Dallas Howard).

Franšíza Jurského parku oslávila minulý rok 25. výročie svojho vzniku a do dnešného dňa si v celosvetovej pokladnici na svoje konto pripísala viac ako 5 miliard dolárov. Určite pôvabná suma, ktorú by chceli tvorcovia navýšiť, a preto by mal byť tretí film zo série práve tým najlepším. Dúfajme teda.

Či sa tak stane, ta sa dozvieme už v júni 2021, kedy sa film objaví na striebornom plátne. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -