Film The King’s Man si pozrieme o niečo neskôr, ako bolo pôvodne v pláne. Na kedy bol stanovený nový dátum premiéry?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Nový dátum premiéry filmu The King’s Man

V roku 2014 prišiel do kín film s názvom Kingsman: Tajná služba v hlavných rolách s hercami Colinom Firthom a Taronom Egertonom. O tri roky neskôr sme dostali pokračovanie s názvom Kingsman: Zlatý kruh. Tento rok sme sa mali dočkať tretej časti, avšak jej premiéra sa posunula. Na kedy bol presunutý nový dátum premiéry filmu The King’s Man?

The King’s Man bude už síce tretím filmom vo filmovej sérii, ktorá bola natočená podľa rovnomenného komiksu, no bude sa jednať o prequel. Film sa tak zameria na vznik tajnej organizácie a na ich úplne prvú misiu, ktorá sa konala dávno pred udalosťami prvých dvoch častí. V hlavných úlohách uvidíme Ralpha Fiennesa, Gemmu Arterton, Rhysa Ifansa a mnoho ďalších.

The King's Man nový dátum premiéry
Zdroj: wallpapersden.com

Kedy si film pozrieme v kinách?

Za presunutím premiéry je ako za presunutím mnohých ďalších filmov koronavírus. Štúdio Disney, ktoré po odkúpení štúdia Fox dostalo aj tento film, sa bojí nízkych tržieb, ktoré by pred koronavírusom boli určite vyššie. Film tak štúdio presunulo z 18. septembra 2020 (vidieť sme ho už mohli teda o chvíľu) na 26. február 2021. Premiéra sa teda presunula o takmer pol roka.

Nanešťastie, nie je to prvýkrát, čo sa film presunul. Vidieť sme ho mali už v roku 2019, konkrétne 15. novembra 2019. Film sa však následne posunul na 14. februára 2020 a potom až na september, z ktorého sa to, ako sme sa dozvedeli, presunulo až na február 2021. Veľký vplyv na presunutie väčšiny premiér filmu malo odkúpenie štúdia Fox štúdiom Disney.

The King's Man nový dátum premiéry
Zdroj: boxofficebuz.com

Disney posúva premiéry aj ďalších filmov

Tretí film o tajnej organizácii nie je jedinou snímkou, ktorú neuvidíme v pôvodnom termíne. Disney presunulo aj premiéru filmu Nomadland, v ktorom hrá hlavú úlohu herečka Frances McDormand. Namiesto septembra si ho pozrieme 4. decembra 2020. Animovanej rozprávke Luca, na ktorej Disney pracovalo so štúdiom Pixar, sa premiéra presunula až na 18. júna 2021.

Niet divu, že Disney posúva svoje filmy o niečo ďalej. Ak chcú mať z filmov čo najväčšie zárobky, neoplatí sa im tieto snímky vydávať, pretože ešte mnoho kín, hlavne amerických, je stále zavretých. Ak ste sa však veľmi tešili, že si The King’s Man pozriete už čoskoro, nezúfajte. Do februára to nie je ďaleko a taktiež máte stále šancu opätovne si pozrieť prvé dva už vydané filmy.

Chceli ste ísť na tento film do kina? Čo si myslíte o posunutí premiéry filmu takmer o pol roka? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -