Prečo vo filme Kingsman 3 neuvidíme Eggsyho? Prečítajte si vyjadrenie herca!

Nenechajte si ujsť

Možno to viete, možno nie, ale postava Eggsyho (Taron Egerton) sa v ďalšom dieli úspešnej série Kingsman nevráti. Ako herec povedal v interview s Yahoo! Movies, skutočný dôvod, prečo sa tam neobjaví, je jednoducho príbeh. Tretí film sa totižto odohráva počas dvadsiateho storočia, zatiaľ čo prvé dva diely aj s Eggsym sa odohrávajú v dvadsiatom prvom storočí.

Zdroj: wallpapermaiden.com

Príbeh bude tentokrát o teenagerovi Conradovi, ktorý si praje bojovať v Prvej svetovej vojne. Po jeho boku by sa mala objaviť aj dôležitá mentorská postava, ktorú si zahrá Ralph Fiennes. Pre viac informácií o budúcnosti Kingsmanov klikajte na toto vlákno.

Ako nám túto novinku odhalil Taron Egerton?

Nehrám v ďalšom Kingsmanovi. Neviem, či vám to môžem prezradiť. Neznamená to však, že už nikdy Kingsmanom nebudem. Rozprával som sa s Matthewom Vaughnom asi pred piatimi dňami. Stále spolupracujeme, ale ide iba o to, že ma nezahŕňa v ďalšom dobrodružstve z tohoto univerza. Ja si myslím, že to je svätokrádež! Som presvedčený, že jeho nápad na nový film je neuveriteľne vzrušujúci, a som smutný, že s ním nebudem na tejto ceste, aj keď Eggsymu stále neodzvonilo.

Zdroj: nerdist.com

Matthew Vahghn potvrdil, že pracuje na ďalších pokračovaniach či spin-offoch o Kingsmanoch. Ako sa jeho unikátny filmový vesmír vyvinie uvidíme koncom roka 2019. Režiśer/scenárista však medzičasom nelení, keďže popri tom chystá napríklad aj reboot série Kick-Ass.

Čo si o myslíte o tom, že Eggsy sa neobjaví v Kingsman 3? Tešíte sa na pokračovanie a ste zvedaví na nové postavy a obdobie, alebo ste sklamaní? Váš názor nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: ign.com, uk.movies.yahoo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -