Filmy

Prečo vo filme Kingsman 3 neuvidíme Eggsyho? Prečítajte si vyjadrenie herca!

Možno to viete, možno nie, ale postava Eggsyho (Taron Egerton) sa v ďalšom dieli úspešnej série Kingsman nevráti. Ako herec povedal v interview s Yahoo! Movies, skutočný dôvod, prečo sa tam neobjaví, je jednoducho príbeh. Tretí film sa totižto odohráva počas dvadsiateho storočia, zatiaľ čo prvé dva diely aj s Eggsym sa odohrávajú v dvadsiatom prvom storočí.

Zdroj: wallpapermaiden.com

Príbeh bude tentokrát o teenagerovi Conradovi, ktorý si praje bojovať v Prvej svetovej vojne. Po jeho boku by sa mala objaviť aj dôležitá mentorská postava, ktorú si zahrá Ralph Fiennes. Pre viac informácií o budúcnosti Kingsmanov klikajte na toto vlákno.

Ako nám túto novinku odhalil Taron Egerton?

Nehrám v ďalšom Kingsmanovi. Neviem, či vám to môžem prezradiť. Neznamená to však, že už nikdy Kingsmanom nebudem. Rozprával som sa s Matthewom Vaughnom asi pred piatimi dňami. Stále spolupracujeme, ale ide iba o to, že ma nezahŕňa v ďalšom dobrodružstve z tohoto univerza. Ja si myslím, že to je svätokrádež! Som presvedčený, že jeho nápad na nový film je neuveriteľne vzrušujúci, a som smutný, že s ním nebudem na tejto ceste, aj keď Eggsymu stále neodzvonilo.

Zdroj: nerdist.com

Matthew Vahghn potvrdil, že pracuje na ďalších pokračovaniach či spin-offoch o Kingsmanoch. Ako sa jeho unikátny filmový vesmír vyvinie uvidíme koncom roka 2019. Režiśer/scenárista však medzičasom nelení, keďže popri tom chystá napríklad aj reboot série Kick-Ass.

Čo si o myslíte o tom, že Eggsy sa neobjaví v Kingsman 3? Tešíte sa na pokračovanie a ste zvedaví na nové postavy a obdobie, alebo ste sklamaní? Váš názor nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: ign.com, uk.movies.yahoo.com

Related posts
FilmyOdporúčame

Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

Filmy

Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

FilmyVýber šéfredaktora

Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

FilmyOdporúčameTrailery

Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

Pridaj komentár