Očakávaný Kingsman 3 oznámený s dátumom vydania! Položí základy pre spin-offy a vlastné seriály?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Kingsman 3 oficiálne oznámený!

Dámy a páni, je to tu. Po úspešných dvoch filmoch, ktoré každý miluje kvôli skvelému humoru, úžasnej akcii a nekonvenčných príbehoch, sa pomaly blíži začiatok natáčania záverečného dielu tejto trilógie. Okrem pokračovania nám dobre známeho príbehu príde aj prvý spin-off, v ktorom nás už nebudú baviť Eggsy (Taron Egerton) a Harry (Colin Firth), keďže už onedlho sa presunieme do prostredia Prvej svetovej vojny! Kedy však ešte predtým uvidíme záverečný diel príbehu nám dobre známych postáv?

Zdroj: wallpapermaiden.com

Svet Kingsmanov toho chystá veľa

Ako nám už bolo niekoľkokrát povedané, film Kingsman 3 záverom jednej trilógie položí základy pre nadchádzajúci spin-off Kingsman: The Great Game. Dobrou správou je, že na filme bude opäť pracovať režisér/scenárista Matthew Vaughn. Okrem kvalitného tvorcu by sme sa mali dočkať aj nových hlavných postáv.

Jednou z nich je dospievajúci chlapec Conrad, ktorý je synom britského vojvodu. Ten sa od počiatku snaží nájsť cestu ako pomôcť svojej krajine počas Prvej svetovej vojny. A jedine tajná organizácia Kingsman mu ponúka niečo takéto. Filmové štúdio taktiež hľadá aj obsadenie staršej vedúcej mužskej postavy, ktoré pravdepodobne získa Ralph Fiennes. Hlavným dôvodom, prečo dnes môžeme oslavovať, je však okrem týchto detailov aj oficiálne oznámený dátum vydania filmu Kingsman 3: 8. november 2019

film kingsman 3
Zdroj: in.ign.com

Čo bude ďalej?

„Svätá trojica bola potvrdená. UNTITLED KINGSMAN MOVIE štúdia Fox uvidíme 8. nov. 2019. A áno, Matthew Vaugh sa vráti ako scenárista a režisér.“

Takýmto spôsobom nám boli novinky oznámené cez Twitter. Svätá trojica, čiže trilógia, nám dáva vedieť, že toto bude pravdepodobne záverečný diel filmovej série s Eggsym a Harrym. Čo však bude nasledovať ďalej? Nebojte sa, svet Kingsmanov neopustíme. Ten sa práve naopak ešte viac rozšíri!

Matthew Vaugh už dávnejšie rozprával o plánoch rozšíriť tento svet na striebornom plátne natoľko, aby mohol pokračovať aj v seriálovej podobe. To sa mu podarilo už pri druhej časti, filme Kingsman: Zlatý kruh, kedy nám predstavil Statesmanov. Tí, ako už vieme, dostanú vlastný spin-off film, spolu s možnosťou vlastného seriálu. Rovnakú úlohu v znamení trilógie ponesie aj chystaný Kingsman 3 a plánovaný Kingsman: The Great Game, ktorý príbehom v Prvej svetovej vojne položí základy pre ďalší seriál.

zdroj: youtube.com

Úprimne musím povedať, že vyznať sa v plánoch Kingsmanov a všetkých plánovaných pokračovaní/spin-offov/prequelov je naozaj náročné. S určitosťou teda dostaneme toto: film Kingsman 3, spin-off film Kingsman: The Great Game, spin-off film Statesman. Okrem nich sú plánované aj seriály. Je v tom síce chaos, čo potvrdil aj samotný Matthew Vaugh, ktorý prehlásil, že to ešte nemá celkom naplánované, no jedným si môžeme byť istý: svet Kingsmanov ešte ani zďaleka nekončí!

Čo na to všetko vravíte? Tešíte sa na záver príbehu Eggsyho a Harryho a chystané spin-offy a seriály? Alebo vás svet Kingsmanov netrápi? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -