Elsa a Anna, ako sme ich ešte nevideli! Ako vyrastú vo filme Ľadové kráľovstvo 2?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pôvodné Ľadové kráľovstvo vyšlo ešte v roku 2013 a ako si určite pamätáte, spôsobilo veľký ošiaľ. Inak povedané, stal sa z neho obrovský hit. Celkovo si v kinách zarobil neskutočnú sumu 1,2 miliardy dolárov, čím sa z neho stal najúspešnejší animák všetkých čias. To všetko dokázali tvorcovia len s rozpočtom 150 miliónov. Každému teda hneď bolo jasné, že pokračovanie je nevyhnutné – a práve dnes je deň, kedy sa nám film Ľadové kráľovstvo 2 konečne odhaľuje!

Zdroj: retrosport.sk

Film Ľadové kráľovstvo 2 – prvý pohľad

Ľadové kráľovstvo 2 (Frozen 2) vyjde v roku 2019 a pre mnohých je jedným z najočakávanejších titulov nasledujúcich mesiacov. Fanúšikov však stresuje. Nie že by sa báli, ako dopadne – v štúdio Disney sme si už všetci vybudovali vieru, teda čo sa animácie týka. Toto isté štúdio však drží všetky informácie ohľadom Ľadového kráľovstva 2 pod uzdou. Nevieme prakticky nič. Bolo nám iba potvrdené, že ku našim obľúbeným postavám sa pridajú aj nové animované tváre.

Dnes však máme prvý oficiálny pohľad na Elsu a Annu v nadchádzajúcom pokračovaní! Nielenže fanúšikov rozhodne poteší, ale taktiež nám prezrádza niečo málo o príbehu a zasadení Ľadového kráľovstva 2. Ako oznamuje portál The Hashtag Show, na internet sa dostali fotky ruského kalendára ku filmu. Na ňom môžeme vidieť práve dvojicu ikonických sestier.

Obrázok je fascinujúci obzvlášť preto, lebo potvrdzuje teórie o tom, že medzi dvoma filmami bude niekoľko-ročný skok. Bude zaujímavé sledovať, ako sa od konca Ľadového kráľovstva vyvinuli samotné postavy a ich vzťahy. Uvidíme svadbu Anny? Alebo objavíme lesbický vzťah Elsy? Možné je takmer čokoľvek a očakávania sú nastavené vysoko. Aj preto sa zatiaľ môžeme tešiť z tejto malej ukážky toho, čo koncom roka 2019 uvidíme.

Ako sa vám páčilo prvé Ľadové kráľovstvo? Veríte, že druhá časť sa mu vyrovná, alebo ho dokonca prekoná? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, thehashtagshow.com, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -