Dostane film Lovci pokladov s Nicolasom Cageom ďalšie pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Prvý film Lovci pokladov k nám prišiel v roku 2004. Film o hľadaní templárskeho pokladu nás veľmi chytil za srdce svojou jedinečnosťou tej doby. Na čele s kultovým hercom Nicolasom Cageom sme dostali poriadnu dávku mysterióznych dobrodružstiev a plno záhadných tajomstiev.

Po jeho prvom úspechu sme dostali o 3 roky neskôr aj pokračovanie s podtitulom Kniha tajomstiev. Dostaneme aj druhé pokračovanie z tejto filmovej ságy aj po toľkých rokoch?

Film Lovci pokladov dostane druhé pokračovanie

Ako to teda vyzerá? Dostane film druhé pokračovanie aj po toľkých rokoch? Podľa nových správ má štúdio Disney očakávaný tretí diel už v aktívnom vývoji, pričom Chris Bremner je spojený s postom scenáristu. Disney má údajne na svojej palube aj producenta Jerryho Bruckheimera, ktorý film sľubuje už od roku 2008.

Jerry Bruckheimer dokonca aj potvrdil, že prvý návrh scenáru bol zhotovený už v roku 2010. Je však možné, že tento kompletný scenár už je dávno vyhodený a teda sa Chris Bremner musí postarať o úplne nový. Nech to už je ale akokoľvek, vyzerá to tak, že sa herec Nicolas Cage vráti ako Benjamin Gates v ďalšom dobrodružstve o hľadaní pokladov.

film Lovci pokladov
Zdroj: www.youtube.com

Kedy dostane film zelenú?

Informácie o filme Lovci pokladov 3 prišli zároveň so správou o treťom pokračovaní filmu Bad Boys. Chris Bremner, scenárista Lovcov pokladov a Bad Boys bude mať toho teraz určite veľa. Keď filmy dostanú zelenú, bez pochýb by mali ísť oba do kín v najbližších rokoch.

No v priebehu rokov dostal film Lovci pokladov 3 niekoľko zmiešaných signálov. Zatiaľ čo Jerry Bruckheimer hovorí, že film sa definitívne natočí, objavili sa aj protichodné správy, ktoré filmu úplne nehrajú do kariet. Keď sa v roku 2012 pýtali Nicolasa Cagea, že ako vníma pokračovanie on, tak povedal, „V tomto momente som nezachytil žiadne novinky o treťom filme.“

Šéf Disney Bob Iger sa taktiež vyjadril na situáciu ohľadom filmu. „Spravili sme dva filmy a áno vieme, že to boli dobré filmy,“ povedal Iger. „Viem, že Jerry Bruckheimer, ktorý filmy produkoval, sa o tom niekoľkokrát bavil s našim štúdiom, no v tomto momente sme nevydali zelenú na natáčanie filmu Lovci pokladov 3.“

film Lovci pokladov
Zdroj: www.filmozrouti.cz

Rozšírenie obsahu pomocou seriálu

Nakoľko sa Disney+ dostalo medzi špičku streamovacích platforiem, je možné, že sa dočkáme aj seriálu z tejto filmovej série. Disney sa stále snaží nájsť nový obsah a práve rozšírenie tejto filmovej ságy za pomoci seriálu by mohlo byť slušné navodenie atmosféry pre ďalšie pokračovanie.

V pôvodnej správe sa ale píše, že film Lovci pokladov 3 je v procese spisovania scenára. Zatiaľ však o tomto filme nemáme viac informácií. Pre oficiálne dôveryhodné informácie by sme mali počuť vyjadrenie Nicolasa Cagea, Jerryho Bruckheimera či Boba Igera. Dúfajme teda, že sa v najbližšom období dozvieme nejaké podrobnejšie novinky o pokračovaní. V tomto momente je to ale všetko, čo vám vieme prezradiť.

Myslíte si, že sa dočkáme druhého pokračovania o lovcoch pokladov? Máte radi tieto filmy? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -