REKLAMA

Štúdio Disney sa vracia s pokračovaním ich obľúbeného filmu Maleficent z roku 2014! Po päťročnom odmlčaní sa konečne vrátime do fantasy sveta, v ktorom sa nachádza temná lietajúca čarodejka (Angelina Jolie) a princezná Aurora (Elle Fanning). Pokračovanie dostalo oficiálny názov Maleficent: Mistress of Evil, pričom v Česku sa bude film nazývať Zloba: Královna všeho zlého.

Teaser na film Maleficent: Mistress of Evil

Prvý film nám prerozprával príbeh “Šípkovej Ruženky” z pohľadu záporáka, v ktorom sa kráľ stal tým pravým zloduchom. Pokračovanie sa má odohrávať o niekoľko rokov neskôr, kedy rohatá víla spojí svoje sily s princeznou Aurorou aby ochránili ich magickú krajinu.

REKLAMA

Film sa vraj zameria na ich komplexný vzťah za pomoci krásnych vizuálnych efektov. Ku Angeline Jolie a Elle Fanning sa do hereckého ansámblu pridá aj Michelle Pfeiffer ako kráľovná Ingrith, Harris Dickinson ako princ Phillip alebo Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein a Robert Lindsay v zatiaľ neznámych úlohách.

Film bude v slovenských kinách premiérovať už 17. októbra 2019! Tak čo, tešíte sa na ďalšiu temnú rozprávku od Disney?

Zdroj: polygon.com


Adam Martiš
Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.