Filmy

Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

Film Matrix 4

Portál Variety prináša fantastickú správu, ktorá nás ešte viac presviedča o tom, že by sme sa mali tešiť na nadchádzajúci film Matrix 4. Ešte v prvej polovici októbra bolo oznámené, že k projektu sa pridáva herec Yahya Abdul-Mateen II (My, Aquaman, Najväčší showman). Ten by si mal zahral v jednej z hlavných úloh.

Rozsiahle herecké obsadenie, ktoré nájdete nižšie v článku, teraz dopĺňa ďalšie obľúbené meno: Neil Patrick Harris. Ten je najviac známy z populárneho seriálu Ako som spoznal vašu mamu, kde si zahral Barneyho, najlepšieho kamaráta hlavnej postavy príbehu. Nedávne skúsenosti s filmovou produkciou zahŕňajú jeho roly v tituloch Stratené dievča či Zmenšovanie. Úloha vo filmovej sérii Matrix však preňho bude zatiaľ najväčšou.

zaujímavé fotky o seriáloch

Zdroj: bravotv.com

Čo zatiaľ vieme?

O nový prírastok do série sa postará Lana Wachowski, sestra Lilly, s ktorou vo dvojici režírovala pôvodné filmy. Použitý pritom bude jej scenár, ktorý napísala s Aleksanderom Hemonom a Davidom Mitchellom. Toto je oficiálne prehlásenie režisérky k ohláseniu pokračovania:

“Mnoho z ideí, ktoré sme s Lilly pred 20 rokmi preberali, sa stali realitou či dnes sú ešte relevantnejšie. Som veľmi šťastná, že tie postavy sa vrátili do môjho života a som vďačná za ďalšiu šancu pracovať s mojimi brilantnými priateľmi.”

Portál Variety dávnejšie oznámil, že štúdiá Warner Bros. Pictures a Village Roadshow Pictures verejne potvrdili plány na produkciu štvrtého Matrixu. Potešili nás tiež správy, že sa vrátia herci Carrie–Anne Moss (Trinity) a Keanu Reeves (Neo).

matrix 4 keanu reeves

Zdroj: screenrant.com

Ešte dávnejšie sme vám priniesli informácie o tom, že s pripravovaným projektom sa čoraz častejšie spája meno Michael B. Jordan. Spolu s ním by sa mohol k produkcii zapojiť aj Chad Stahelski (režisér série John Wick), ktorý na originálnych Matrix filmoch pracoval ešte ako koordinátor kaskadérov. Vraj by sa zmocnil akejkoľvek úlohy, len aby bol opäť toho súčasťou. Prítomnosť týchto dvoch mien však potvrdená nebola.

Produkcia by sa podľa všetkého mala započať už v roku 2020. Netušíme však, o čom bude príbeh, a či sa vráti aj Laurence Fishburne ako Morpheus. Myslím si však, že doteraz oznámené informácie sú pre začiatok celkom dostačujúce.

Zdroj: movieweb.com, variety.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár