Film o Mikulášovi Černákovi dostal prvú ukážku, z jeho brutality naskakuje mráz po chrbte

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvá ukážka na film Miki

Už toto leto príde do kín nový slovenský triler MIKI z dielne Jakuba Kronera, v hlavných úlohách s Milanom Ondríkom (Miki), Michalom Kubovčíkom (Mikoho brat), Annou Javorkovou (ich mama), Dušanom Cinkotom, Gregorom Hološkom a ďalšími.

Film inšpirovaný príbehom bývalého bossa slovenského podsvetia prinesie príbeh z 90. rokov na Slovensku.Tvorcovia aktuálne intenzívne pracujú v postprodukcii na posledných úpravách pred uvedením snímky do kín. Dnes ale prinášame prvé zábery z filmu formou oficiálneho teasera.

Milan Ondrík sa kvôli filmu dokonca stretol aj so samotným Mikulášom Černákom. Scenár je inšpirovaný skutočnými udalosťami a na obdobie po rozpade Československa poukazuje z pohľadu mafiánov.

Tento projekt je plný obrovského očakávania zo strany divákov, keďže ukáže to najbrutálnejšie obdobie, aké si naša krajina pamätá. Silným momentom filmu budú aj kruté zábery na vybavovanie si účtov Mikuláša Černáka, ktorými bol tak známy.

Bude to unikát

Filmový štáb nakrúcal v takmer 50 lokalitách, v Kúpeľoch Sliač, šamorínskom kultúrnom dome či starej nemocnici v Podunajských Biskupiciach.

Film sa dokonca podľa ukážok vracia až do minulosti k ikonickému povolaniu šoféra autobusu. Prípravy si vyžadovali dôkladné preštudovanie všetkých dostupných spisov. Slovenskom aktuálne rezonujú aj správy o podmienečnom prepustení Černáka, ktorý sa začiatkom mája mal zúčastniť pojednávania po takmer 26 rokoch strávených vo väzení.

Pre chýbajúce dôkazy ale samotné pojednávanie odročili.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -