Vydanie filmovej adaptácie hry Monster Hunter s Millou Jovovich bolo odložené

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Monster Hunter uvidíme neskôr

Film Monster Hunter, adaptácia japonskej videohernej RPG série od Capcom, bol odložený. Pôvodný dátum vydania bol naplánovaný na september 2020, no premiéra sa posúva o sedem mesiacov. Nový dátum vydania padol na 23. apríl 2021.

Filmovú adaptáciu videoherného hitu má na starosti režisér Paul W.S. Anderson, ktorý má na konte série Resident Evil a Rallye smrti. V hlavnej úlohe sa ukáže jeho manželka Milla Jovovich, ktorá mu hrala hlavnú protagonistku aj vo filmoch Resident Evil.

Monster Hunter
Zdroj: wccftech.com

Sekundovať jej bude herec Tony Jaa (séria Ong-bak). Ďalšími tvárami budú Ron Perlman (Hellboy), T.I. Harris (Ant-Man a Wasp), Diego Boneta (Luis Miguel), Meagan Good (Code Black) a Josh Helman (X-Men: Budúca minulosť).

Prvý trailer sme zatiaľ nevideli, no veríme, že sa ho dočkáme už čoskoro. Hrali ste niekedy hry Monster Hunter a tešíte sa na filmovú adaptáciu?

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -