Monštrum útočí v prvej ukážke na filmovú adaptáciu Monster Hunter s Millou Jovovich

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Paul W.S. Anderson sa opäť spája so svojou manželkou Millou Jovovich pri novom projekte. Táto dvojka má na svedomí celú filmovú sériu Resident Evil, no filmár má na konte aj filmy ako Horizont udalostí, Mortal Kombat, Votrelec vs. Predátor či sériu Rallye smrti. Akčný žáner má teda v hrsti a preto je tou správnou voľbou pre réžiu filmovej adaptácie Monster Hunter.

Tento titul môžete poznať ako obľúbenú hernú franšízu od japonského Capcom, ktorá má dodnes päť hlavných častí a hneď niekoľko vedľajších titulov. Posledná časť s názvom Monster Hunter: World sa stala neuveriteľne úspešnou, preto bolo len otázkou času, kedy príde filmová adaptácia.

film monster hunter
Zdroj: true-gaming.net

Prvý teaser trailer na film Monster Hunter

Ako fanúšikovia filmov určite vedia, adaptácie videohier ešte prednedávnom trpeli akousi kliatbou. Zlyhanie za zlyhaním však prerušili snímky Detektív Pikachu a hlavne Ježko Sonic, ktorým sa v kinách podstatne darilo. Teraz štúdio Sony Pictures prináša nebezpečný svet plný smrtiacich monštier na strieborné plátna.

V hlavnej úlohe sa ukáže Milla Jovovich ako Lt. Artemis a sekundovať jej bude herec Tony Jaa (Ong-bak). Ich tím bude doplnený hereckými menami T.I., Diego Boneta a Meagan Good. Spolu sa ocitnú na nepriateľskom a neznámom území, v ktorom na každom rohu číhajú monštrá s jediným poslaním – zabiť. Dokážu prežiť v tomto nehostinnom území, kde ich na každom kroku čaká smrť?

Počas ruského Comic-Conu vyšiel prvý teaser trailer na film Monster Hunter, ktorý nájdete piložený vyššie. Ukážka síce trvá iba niekoľko sekúnd, no jedná sa o vôbec prvý pohľad na Lt. Artemis a jej tím. Proti nim sa postaví gigantické monštrum známe ako “Black Diablo”. Potešujúcou správou je nový dátum vydania, ktorý tentokrát nebol odložený – práve naopak.

Pôvodne sme sa filmu mali dočkať už v septembri tohto roku, no premiéra bola preložená na apríl 2021. S prvou ukážkou však prišiel nový dátum, ktorý láka na december 2020. Veríme, že sa žiadna ďalšia zmena už konať nebude, keďže ide o jeden z mála veľkofilmov, ktoré ešte tento rok uvidíme.

Čo hovoríte na prvú ukážku? Myslíte si, že Monster Hunter nebude obeťou kliatby filmových adaptácií videohier? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -