Film Mortal Engines dostal poriadny trailer a Peter Jackson opäť ukazuje jeho kvality!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Film Mortal Engines dostal poriadny trailer!

Peter Jackson sa konečne odprostil od kníh zo Stredozeme a pustil sa do adaptovania ďalšej knižnej série! Tá má tentoraz názov Mortal Engines (Smrteľné Stroje) a rozpráva o celkom bizarnom svete. Mestá, áno normálne mestá sa pohybujú ako nejaké obrovské autá. Asi to teda nie je zrovna najlepší nápad na svete, no niečo nám hovorí, že tu toto novozélandské meno mohlo predsa len opäť začarovať.

Prvým teaser trailerom nás Jackson očaril samotným vizuálom, no v tejto ukážke už musel načrtnúť aj do príbehu. No a zatiaľ to nevyzerá vôbec zle. Avšak, je cítiť, že Jackson nesedí na režisérskom poste, iba na tom producentskom. Tento film totižto zrežírovala jeho pravá ruka a dlhoročný asistent, Christian Rivers. Čo s tým teda urobil, na to sa už pozrite sami:

Síce to vyzerá zaujímavo, aspoň za seba musím povedať, že mi tam trochu niečo nesedí. Z časti to vyzerá ako nový dospelý fantasy film ale z časti aj ako tínedžerská blbostička. Čo to teda na koniec bude, o tom sa presvedčíme už 13. decembra. Každopádne, určite sme zaujatí. A kto vie, možno keď bude séria úspešná, na ďalšie diely si aj ten Jackson možno sadne ku kormidlu ako kapitán.

Príbeh filmu sa bude sústreďovať na mesto Londýn, kde stretneme nášho mladého hrdinu Toma. Ten celý život vyrastal len v tomto meste. Nikdy sa nedotkol skutočného blata, vody ani trávy. Až do chvíle, kedy sa z ničoho nič ocitne mimo mesta s dievčinou Hester, ktorá sa chce pomstiť mužovi z Londýna menom Thaddeus za smrť jej matky. Viac zatiaľ nevieme, no ako príbeh to je celkom slušné. Uvidíme teda, čo nás v decembri čaká a neminie.

Oficiálny plagát na Mortal Engines
Oficiálny plagát na Mortal Engines; Zdroj: twitter.com

Zaujal vás film Mortal Engines? Myslíte, že prichádza Jackson s ďalšou úspešnou sériou? Aj vy by ste ho už chceli vidieť opäť v režisérskom kresle? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -