Litre krvi a lietajúce končatiny. Prvý trailer na film Mortal Kombat je plný brutálnych súbojov a Fatalít

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najväčší bojový turnaj vo vesmíre sa vráti na veľké plátna. Prvý trailer na film Mortal Kombat dokazuje, že kultová snímka z roku 1995 dostane hodného nástupcu. Moderná adaptácia hernej série pochádza z produkcie Jamesa Wana, ktorý prenechal réžiu inému menu. Filmár Simon McQuoid mal doposiaľ skúsenosti s točením reklám, takže ako režijný debut pôjde o veľké sústo.

Štúdio Warner Bros. už pár týždňov lákalo na fotografie a krátke ústrižky z filmu, tiež sme dostali sériu animovaných charakterových plagátov. To všetko viedlo až k vydaniu brutálneho traileru, ktorý rozdáva tvrdé rany a ešte tvrdšie Fatality. Nezabudnite na krátky strečing, bude to drsné.

Prvý trailer na film Mortal Kombat:

Príbeh sa zameria na novú tvár série, MMA zápasníka menom Cole Young. Mladý bojovník vôbec netuší, aké dedičstvo ukrýva jeho minulosť. Z ríše Outworld naň číha mocný čarodejník, cisár Shang Tsung, ktorý do boja posiela svojho najsilnejšieho bojovníka. Ním je cryomancer Sub-Zero, ktorého úlohou je mladíka uloviť.

Aby uchránil svoju rodinu, musí Cole vyhľadať Sonyu Blade a majora špeciálnych síl Jaxa, ktorý nosí na tele rovnaké značenie draka s akým sa Cole narodil. Jeho cesta ho zavedie až do chrámu lorda Raidena, ochrancu ríše Earthrealm. Tam je Cole trénovaný skúsenými bojovníkmi na čele s Liu Kang, Kung Lao či žoldnierom Kano. Za pomoci najväčších šampiónov Zeme sa postaví protivníkom z Outworld v súboji, v ktorého stávke je osud celého univerza.

Z hereckého obsadenia sa môžeme tešiť na Lewisa Tana ako Cole Young, Jessicu McNamee ako Sonya Blade, Josha Lawsona ako Kano, Tadanobu Asano ako Raiden, Mehcada Brooksa ako Jaxa, Ludi Lin ako Liu Kang, Chin Han ako Shang Tsung, Joe Taslima ako Sub-Zero, Hiroyuki Sanada ako Scorpion, Maxa Huang ako Kung Lao, Sisi Stringer ako Mileena a ďalších.

Prvý trailer si neberie servítok pred ústa, je plný krvi a lietajúcich končatín. Čo iné by sme si predsa priali od najbrutálnejšej hernej bojovky v žánri. Hodnotenie R je povinnou jazdou a my sa už teraz nevieme dočkať vydania, ktoré je naplánované na 16. apríl 2021. Film uvidíme na streamovacej službe HBO Max, premiéra v slovenských kinách bude závisieť od pandemickej situácie.

Ako sa vám páči prvý trailer a tešíte sa na výsledok? Vaše dojmy nám napíšte do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -