Môžeme sa tešiť na návrat Daniela Craiga ako skúseného detektíva. Kedy uvidíme film Na nože 2?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Film Na nože, ktorý u nás vyšiel 2. januára 2020, sa teší obrovskému úspechu. Príbeh, ktorý zamotá nejednu hlavu, nám priniesol jedinečnú jazdu, ktorá sa len tak nezopakuje.

Perfektnú zápletku na čele s úžasným hereckým obsadením nám priniesol režisér Rian Johnson, ktorý má na svedomí aj Star Wars: Poslední Jediovia. Film natoľko perfektný, že bol nominovaný na Zlatý Glóbus v kategórii Najlepší film, k nám príde s druhou časťou! 

Na nože 2 dostáva oficiálne zelenú

Režisér Rian Johnson sa už dávnejšie vyjadril, že by chcel spraviť pokračovanie tejto úspešnej detektívky. Aj Daniel Craig ako hlavný predstaviteľ detektíva Benoita Blanca vyjadril záujem o druhú časť. Štúdio Lionsgate dalo teda oficiálne zelenú pre natáčanie filmu Na nože 2.

Daniel Craig Knives Out
Zdroj: hnentertainment.co

Prvá časť sa aktuálne blíži k zárobku 300 miliónov amerických dolárov v box office. Popravde, od filmu sa spočiatku veľa nečakalo. Bolo obrovským prekvapením, ako rýchlo si našiel miesto v našich srdciach. Za tento kúsok dokonca získal režisér Rian Johnson jeho úplne prvú nomináciu na Zlatý Glóbus v kategórií Najlepší film.

Na koho sa môžeme tešiť?

V tento moment je zatiaľ známe len to, že sa zrejme vráti len Daniel Craig. Johnson už pomaly pripravuje scenár na pokračovanie. Nakoľko prvá časť vynikala jedinečným hereckým obsadením, bolo by veľmi zaujímavé vidieť návrat herečky Any de Armas. Johnson nás ale uisťuje, že pripravuje naozaj majstrovský kúsok.

na nože
Zdroj: variety.com

Po tom, ako Daniel Craig ukončí jeho promo tour, môže sa zamerať len na pokračovanie filmu Na nože. Jeho program sa zdá celkom prázdny, je teda možne, že Craig priamo zasiahne do deja druhého filmu. Pre tentokrát viac informácií nemáme, no musíme si počkať a sme si istí, že behom pár mesiacov dostaneme bližšie informácie ako o príbehu, tak aj o hereckom obsadení.

Zatiaľ si môžete skrátiť čakanie tým, že zájdete do kina na posledného Bonda s Danielom Craigom. Nie je čas zomrieť uvidíme u nás v kinách už 8. apríla!

Videli ste film Na nože? Tešíte sa na pokračovanie? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -