Nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Do kín dorazil sexy psychologický triler Neboj sa, zlatko

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Film Neboj sa, zlatko v kinách

Na benátskom filmovom festivale mu publikum intenzívne tlieskalo, no viac sa o filme Neboj sa, zlatko (Don’t Worry Darling) písalo v súvislosti so škandálmi jeho režisérky Olivie Wilde a hereckých predstaviteľov. Napätie, ktoré údajne medzi tvorcami a tvorkyňami panovalo  počas nakrúcania, sa podarilo preniesť na plátno. Film Neboj sa, zlatko prišiel do kín a ponúka štýlový trilerový zážitok s naozaj neočakávaným rozuzlením.

Hlavnou hrdinkou sexy psychologického trileru, ako býva film označovaný, je sympatická a obľúbená Alice (Florence Pugh). Tá žije s manželom Jackom (Harry Styles) v idylickej komunite na americkom predmestí päťdesiatych rokov minulého storočia. Jej perfektný život sa ale začína rozpadať a spod nablýskaného povrchu sa dostáva na svetlo sveta hrozivá realita. Nič nie je také, akým sa zdá. Alice sa musí rozhodnúť, kam až dokáže zájsť, aby odhalila znepokojujúcu pravdu.

Pozývame vás preto na toto dramatické dobrodružstvo iba do kín po celom Slovensku už od 22. septembra.

Zdroj: Continental Film

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -