Vráti sa herečka Maika Monroe do prípadného pokračovania hororu Neutečieš?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

V roku 2014 sa do kín dostal dovtedy nevídaný mysteriózny horor. Snímka Neutečieš (It follows) sa rýchlo dostala do povedomia mnohých ľudí a preto si tento film vydobyl úspech. Hoci kritici sa na tento horor pozerajú trocha skepticky, fanúšikovia si ho ihneď zamilovali. Ubehlo 6 rokov a my teraz čelíme otázke, či niekedy uvidíme film Neutečieš 2.

Zdroj: bfi.org.uk

Film Neutečieš 2 s hlavnou predstaviteľkou?

Herečka Maika Monroe, ktorá hrala hlavnú úlohu v pôvodnej snímke z roku 2014, aktuálne promuje najnovší projekt v ktorom hrá. Seriál The Stranger debutoval tento rok a pri príležitosti rozhovoru sa Monroe vyjadrila, či by si niekedy rada zopakovala svoju úlohu v možnom pokračovaní filmu Neutečieš.

„Veľmi rada by som znova pracovala s Davidom. Bol by to sen, lenže viete, budeme musieť počkať a uvidíme.“

Režisér David Robert Mitchell debutoval práve so snímkou Neutečieš. A podľa slov hlavnej predstaviteľky sa s Davidom pracovalo dobre, keďže by znova rada pracovala po jeho boku v prípadnom pokračovaní.

Pokračovanie nie je nereálne

Horor Neutečieš nie je film ako každý iný. Jeho príbeh reflektívne odráža realitu dnešných dospievajúcich, ktorí sa bezhlavo hrnú do známostí na jednu noc, čo často prináša následky. Vo filme je to duch, ktorý ich prenasleduje, a v reálnom svete sú to rôzne pohlavné choroby. Film nemá za úlohu len vystrašiť, no skrýva sa v ňom aj odkaz pre ďalšie generácie, ktoré by mohli žiť rovnakým spôsobom, ako naša hrdinka vo filme.

Zdroj: orlandoweekly.com

Práve svojou výnimočnosťou si snímka zarobila 23 miliónov dolárov s neuveriteľným rozpočtom o veľkosti len 2 miliónov. Práve vďaka finančnému úspechu teda nie je vôbec nereálne, aby sa teraz už ostrieľaný režisér David Mitchell chopil pokračovania tohto poučného hororu.

Nakoľko zatiaľ vo svete nie sú žiadne informácie o tom, že by sme sa pokračovania mali dočkať, tak si myslíme, že skôr či neskôr k nám napokon príde. Predsa len, teraz je to vo svete kinematografie trochu ťažšie, vzhľadom na práve prebiehajúcu pandémiu.

Videli ste horor Neutečieš? Brali by ste pokračovanie? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -