Hviezda filmu Nie je čas zomrieť tvrdí, že sa na konci určite rozplačeme

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Najčítanejšie za 7 dní

Hádam žiadny filmový hrdina nie je tak známy, ako James Bond. Ten sa nám v podaní Daniela Craiga predstavil vo filme Casino Royale v roku 2006. Odvtedy ubehlo už niekoľko rokov a my teraz čelíme poslednej kapitole najnovšieho spracovania o agentovi 007. Film Nie je čas zomrieť je piaty film tejto novej ságy a taktiež sa jedná o jubilejný 25. film o Jamesovi Bondovi vôbec.

Pôvodne sme sa filmu mali dočkať už tento rok v apríli. No vzhľadom na situáciu, ktorá sa práve deje vo svete, sa aj tento film dočkal presunu. Pokiaľ sa situácia nezhorší, tak sa na najnovšiu bondovku môžeme tešiť už v novembri tohto roku. Keďže sa ale jedná o záverečnú časť, tak si pre nás tvorcovia pripravili dramatické finále. Ste pripravení dať Danielovi Craigovi zbohom?

film Nie je čas zomrieť
Zdroj: variety.com

Film Nie je čas zomrieť ukončuje dlhoročnú púť

Nie je žiaden film, ktorý by bol tak strašne komplexný, ako James Bond. Jeho súčasťou je všetko. Explózie, streľba, naháňačky s autom, pästné súboje a dramatické znázornenie postáv. Jednu vecou ale trocha zaostáva za ostatnými. Scény, ktoré nás donútia spustiť slzy, sa v týchto filmoch vyskytujú len veľmi málo. Všetko to má ale zmeniť záverečný film, ktorý podľa slov herečky Ley Seydoux bude mať dramatické finále.

„V tejto bondovke je príliš veľa emócií. Je veľmi dojemný. Vsadím sa, že plakať určite budete, pokiaľ radi plačete. [Keď som pozerala film,] Plakala som dosť, čo je veľmi zvláštne, keďže som v ňom sama hrala.“

Podľa jej slov sa teda rozhodne máme na čo tešiť. Herečka Lea Seydoux si zopakuje svoju úlohu Dr. Madelaine Swann, ktorá sa po prvýkrát objavila vo filme Spectre. V ukážke na Nie je čas zomrieť to ale vyzerá, že ani najnovšia „bond girl“ nehrá čistú hru, pretože pred našim obľúbeným Bondom ukrýva nebezpečné tajomstvo.

film Nie je čas zomrieť
Zdroj: variety.com

Záverečná časť pentalógie

V snímke sa presunieme 5 rokov po tom, ako James Bond chytil jeho nevlastného brata Ernsta a odišiel si užívať zaslúžený dôchodok. Samozrejme, že by to nebol James, keby sa znova do niečoho nezaplietol. Jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA má pre agenta 007 novú úlohu. Nájsť strateného vedca a čeliť nebezpečenstvu, ktoré svet ešte nevidel.

Môžeme sa tešiť na staré známe tváre z predchádzajúcich častí. Tentoraz sa však vo filme objaví aj Rami Malek, ktorý stvárni Safina. Bude práve on dôvod, prečo bude koniec filmu tak dramatický? Neostáva nám nič iné, len si počkať do novembra!

Tešíte sa na záverečnú časť tejto série? Bude vám „nový“ James Bond chýbať? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -