Pozrite si najnovší trailer na dlhoočakávanú bondovku Nie je čas zomrieť. Už o chvíľu si ju pozrieme aj v kinách

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Finálny trailer na film Nie je čas zomrieť

O mesiac sa konečne dočkáme a do kín sa dostaví po všetkých odsunoch film Nie je čas zomrieť zo série James Bond. Na tento film čakáme už naozaj dlho. Tvorcovia nám neustále podsúvajú nové teasery, trailery, plagáty, fotky… Je to na nevydržanie. No a teraz, krátko pred premiérou, nám dali pravdepodobne posledný náhľad na hotové dielo – finálny trailer na film Nie je čas zomrieť.

V najnovšom filme uvidíme okrem milovaného Daniela Craiga aj hercov ako Rami Malek, Lea Seydoux, Lashana Lynch, Naomie Harris, Ben Whishaw, Christoph Waltz, Ralph Fiennes a ďalších.

Trailer

V traileri vidíme Bondove spomienky a bitky z minulosti, ktoré ho viedli až k tomuto momentu. Okrem toho nechýbajú akčné scény, výbuchy, bitky v horiacom vlaku a hlavne vždy upravený agent v napasovanom obleku. Rami Malek sa objaví ako zločinec a nechýba ani nová Bond girl, ktorá agentovi 007 opäť raz ukradne srdce.

V Bondovej výbave sa okrem zaužívaných zbraní objaví aj nové auto vybavené raketovým guľometom a stíhačka. Na záver traileru môžeme vidieť už klasický bondovský výstrel do kamery. Pozrite si tento namakaný trailer vyššie.

Being James Bond

A to nie je všetko. Keďže sa jedná o poslednú bondovku, v ktorej si v hlavnej úlohe zahrá Daniel Craig, prichádza aj bonus. Tento bonus bude dostupný zadarmo v aplikácii Apple TV iba od 7. septembra do 7. októbra. Ide o 45-munútovú reflexiu na všetky bondovky, v ktorých stvárnil agenta 007 Daniel Craig. Nesie názov Being James Bond.

Bonus bude okrem iného obsahovať nikdy nevidené scény z filmov Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a aj z najnovšej snímky Nie je čas zomrieť. Craig sa taktiež vyjadrí ku daným filmom a zaspomína si na ich natáčanie a na spoluprácu s producentmi filmu Michaelom G. Wilsonom a Barbaraou Broccoli. Trailer na tento špeciál nájdete vyššie.

Tešíte sa na nový film Nie je čas zomrieť? Čo hovoríte na špeciál Being James Bond? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: variety.com, ew.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -