Film Nike od Amazonu naberá nové tváre. K menám Ben Affleck a Matt Damon pribudli ďalší skvelí herci

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Nike sľubuje dramatický životný príbeh

Pripravovaný film Nike (oficiálny názov zatiaľ nepoznáme) od Amazonu si na zoznam hereckého obsadenia pripísal ďalšie zvučné mená z Hollywoodu. Pripojili sa už k ohláseným členom, ktorými sú Matthew Maher, Tom Papa a Julius Tennon. Vo filme si zahrá aj Ben Affleck v úlohe spoluzakladateľa Nike Phila Knighta a Matt Damon v úlohe predajcu tenisiek Sonnyho Vaccara.

Športová novinka rozpovie neuveriteľný príbeh o predajcovi tenisiek a jeho cestu k vybudovaniu impéria. Sonny Vaccar stojí na čele začínajúcej spoločnosti na výrobu bežeckej obuvi s názvom Nike v snahe nájsť toho najlepšieho športovca v histórii, Michaela Jordana. Spoluzakladateľ Nike Phil Knight bude mať v príbehu z 80. rokov taktiež rozhodujúce slovo a práve on vloží najviac úsilia do dlhotrvajúcej snahy podpísať s Jordanom zmluvu, ktorá vynesie spoločnosť do nebies.

Ben Affleck Matt Damon Nike
Zdroj: cobiki.com

Skvelé postavy s nabitým hereckým obsadením

Režisérom filmu je Ben Affleck, ku ktorému sa pridali noví ostrieľaní hráči z filmovej brandže – Jason Bateman (Ozark), Viola Davis (Suicide Squad), Chris Tucker (Križovatka smrti), Marlon Wayans (Päťdesiat odtieňov čiernej) a Chris Messina (Sharp Objects).

Bateman si vo filme zahrá Vaccarovho šéfa Roba Strassera, dlhoročného výkonného riaditeľa Nike a právnika, z ktorého sa stal brandingový guru. Volia Davis stvárni Jordanovu matku Deloris Jordan, ktorá mala obrovský vplyv na Michaelovu dohodu s Nike. Chris Tucker sa predstaví ako Howard White, bývalý vysokoškolský basketbalový hráč University of Maryland. Začiatkom 80. rokov bol juniorským manažérom v začínajúcom basketbalovom oddelení Nike a pravidelne komunikoval s hráčmi NBA.

ben affleck nike
Zdroj: startefacts.com

K hereckému obsadeniu pribudol aj komediant Marlon Wayans v úlohe priekopníka univerzitného basketbalu Georgea Ravelinga. Okrem toho bol asistentom trénera zlatého olympijského basketbalového tímu, kde sa stretol a spriatelil s Michaelom Jordanom.

Vo filme sa taktiež objaví Jordanov pôvodný agent David Falk, do ktorého úlohy sa zhostí Chris Messina. Práve Falkovi sa pripisuje vytvorenie ikonického brandu Air Jordan. Nechýba ani Matthew Maher ako Peter Moore, legendárny dizajnér pre Nike, ktorý vytvoril dizajn k prvým teniskám Air Jordan. Scenár k tejto výnimočnej športovej dráme napísal Alex Convery, pre ktorého to bude znamenať scenáristický debut. Oficiálny dátum vydania a názov filmu budú odhalené v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríš na nový film Nike, v ktorom uvidíme naozaj obrovský počet skvelých hercov? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -