Film o Obi-Wanovi Kenobim je podľa všetkého už vo výrobe!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Film o Obi-Wanovi Kenobim sa podľa všetkého konečne začína robiť!

Priaznivci Star Wars prequelov radujte sa! Film o ktorom snívalo mnoho fanúšikov sa podľa posledných informácií skutočne pripravuje! Obi-Wan Kenobi, jedna z najobľúbenejších postáv celého Star Wars univerza čakala na túto príležitosť už skutočne dlho. Konečne sme sa teda dočkali. Síce to ešte stále nie je oficiálne štúdiom potvrdené (čaká sa asi na prezentáciu na D23), tento projekt je už teraz viac než istý.

O tom, že sa tento film vlastne plánuje sme vám oznamovali vieme už pár mesiacov. Teraz však zdroje tvrdia, že v lete naozaj začne oficiálna pre-produkcia filmu. V lete je dokonca naplánované aj natáčanie Epizódy IX, ktorá ukončí celú Skywalkerovu trilógiu. Celkové natáčanie Obi-Wan filmu by sa teda malo začať o niečo neskôr, asi až na jar 2019, čo by znamenalo, že dátum premiéry by mohol byť stanovený na máj 2020.

Ewan McGregor na premiére filmu Solo: A Star Wars Story
Ewan McGregor na premiére filmu Solo: A Star Wars Story; Zdroj: phnewshub.com

Ak teda Lucasfilm dobre počúva svojich fanúšikov, malo by byť viac než jasné, že si Kenobiho po štvrtýkrát strihne herec Ewan McGregor. Tiež by to vysvetľovalo jeho účasť na premiére filmu Solo: A Star Wars Story. Oficiálneho oznámenia sa teda dočkáme buď na D23 alebo Comic-Cone. Po tomto všetkom je však už takmer isté, že Obi-Wan bude naozaj ústrednou postavou tretieho anthology Star Wars filmu. Fanúšikovia, ktorí teda nechcú aby sa Star Wars svet moc menil teda dostanú skutočný darček.

Aký by mohol príbeh jeho filmu zatiaľ ostáva len v našich hlavách. Obi-Wan si totižto odkrútil mnoho dobrodružstiev aj mimo filmov, najviac asi v animovanom seriáli Star Wars: Clone Wars, ktorý sa odohrával medzi epizódami II a III. Tento film by nám teda konečne mohol ukázať jeho prechod z Obi-Wana na starého Bena Kenobiho medzi filmami III a IV, čo je určite zaujímavejší príbeh. Konečne by sme totižto mohli vidieť kompletný zlom v živote padnutého Jedi majstra, s ktorým sme sa v krátkosti stretli pri Yodovi alebo Lukovi Skywalkerovi. Či to ale tak bude sa pochopiteľne dozvieme až časom.

Tešíte sa na Kenobiho film? Chcete, aby si Obi-Wana opäť zahral Ewan McGregor? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -