Phineas a Ferb vo filme? V prvom traileri sa naši obľúbení bratia vydajú na šialené vesmírne dobrodružstvo plné nostalgie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Disney konečne vydalo trailer k nostalgickému filmovému počinu s názvom Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe. Už z prekladu nám môže byť jasné, že tentokrát sa spoločne vydáme do vesmíru, v ktorom sa bude celý príbeh točiť okolo zvedavej Candace.

Televízny seriál Phineas a Ferb vznikol v roku 2009 a po uplynutí jednej dekády sa dočkal ďalšieho prírastku do rodiny, ktorý opätovne spojí našu nezabudnuteľnú partiu kamarátov.

Phineas a Ferb vo filme? Disney odhalilo trailer:

Upútavka začína tým, že Candace opäť raz neuspeje v bonzovaní svojich bratov a ďalší mohutný vynález vznikol bez akéhokoľvek povšimnutia. To sa samozrejme našej ryšavke nepáči a celú situáciu zoberie do vlastných rúk. Teda, nie tak úplne. Candace a Vanessa sú totižto unesené do vesmíru, kde sa ich život navždy zmení.

Keď si Phineas a Ferb uvedomia neprítomnosť sestry, vyrazia na medziplanetárny výlet, na ktorom však nebudú sami. Pomôcť im príde celá partia a dokonca aj večne nespokojný doktor Doofenschmirtz. Nechýba ani tajný agent vtákopysk Perry v skafandri, čo naznačuje, že sa opäť bude snažiť udržať svojich majiteľov v bezpečí.

Oficiálna synopsa:

„Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe sa zaradí medzi nové animované dobrodružstvo s milovanými nevlastnými bratmi, Phineasom a Ferbom, ktorí sa vydali do hlbokej galaxie, aby zachránili staršiu sestru Candace. Tá bola unesená mimozemšťanmi na vzdialenú planétu, na ktorej však namiesto utrpenia nájde vysnívanú agóniu – Slobodu od jej malých otravných bratov.“

Zdá sa teda, že stredobodom pozornosti bude staršia sestra a zápletka nenápadne pripomína epizódu, kde sa Candace stala kráľovnou Marsu, až pokým ju taktiež neprišli zachrániť Phineas a Ferb. No netreba štúdio Disney podceňovať a už teraz vieme potvrdiť, že v tomto novom príbehu zažijeme veľa zaujímavých momentov.

Animovanú novinku zrežíroval Bob Bowen, ktorému prišlo na pomoc celé pôvodné obsadenie zo seriálu. Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe bude uvedený na Disney+ už 28. augusta

Phineas a Ferb trailer
Zdroj: movieweb.com
Čo hovoríte na trailer k filmu Phineas a Ferb? O vaše nostalgické názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -