Vanessa Kirby a Shia LaBeouf sa nám ukazujú v oficiálnom traileri na novú drámu Pieces of a Woman

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Film Pieces of a Woman je dráma o mladom páre, ktorý čaká bábätko. Nanešťastie, dieťa po narodení zomrie. Film sa zameriava na obdobie potom a na vysporiadanie sa rodičov dieťaťa s touto ťažkou udalosťou. Tých hrajú herci Vanessa Kirby a Shia LaBeouf. Netflix, ktorý odkúpil práva na film Pieces of a Woman, nám k nemu nedávno priniesol aj emotívny nový trailer.

Nový trailer na film Pieces of a Woman

Trailer nám ukázal náhľad do ťažkej drámy plnej emócii a smútku. Vidíme dvoch budúcich rodičov – Marthu a Seana, ktorý sa tešia na svojho potomka. Všetko sa ale skomplikuje a dieťa pôrod neprežije. Film sa sústredí hlavne na Martu, ktorá, ako sme mohli vidieť aj v traileri, sa snaží dať dokopy svoj vzťah s manželom Seanom a so svojou mamou, no taktiež vyhrať súd proti verejne hanobenej pôrodnej asistentke.

Film bol režírovaný úspešným režisérom Kornelom Mundruczeom a produkovaný Martinom Scorseseom. Okrem už spomínaných hercov, ktorí hrajú hlavné postavy, môžeme vo filme vidieť aj ďalších hercov – Ellen Burstyn, Molly Parker, Sarah Snook, Ilizu Shlesinger, Bennyho Safdie, a ďalších. Okrem traileru nám ale Netflix predstavil aj nový plagát, ktorý si môžete pozrieť pod týmto odstavcom.

pieces of a woman plagát
Zdroj: movieweb.com

Film bol prvýkrát predstavený na Filmovom festivale v Benátkach ešte v septembri, kde získal rôzne ocenenia, napríklad aj Ocenenie za najlepšiu herečku v hlavnej roli. Práva na film potom odkúpil Netflix, ktorý stanovil oficiálny dátum vydania. Film pôjde aj do amerických kín, v ktorých má premiéru naplánovanú na 30. decembra 2020. Nám Netflix umožní pozrieť si ho až zhruba o týždeň neskôr, a teda 7. januára 2021.

Čo hovoríte na trailer na tento nový film? Zaujal vás natoľko, že si ho v januári pozriete? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -