Naozaj sa film Prci, prci, prcičky 5 začne natáčať už tento rok? Toto zatiaľ vieme!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ikonická séria neslušných komédií, ktoré majú už takmer kultový status, sa možno opäť rozšíri o novú časť! Každému bolo jasné, že s natáčaním nových dielov sa neprestane. Zároveň sme ale netušili, kedy by sme sa piateho dielu mohli dostať. Herečka z ikonických filmov nám však dodáva kus veľkej nádeje – vraví, že film Prci, prci, prcičky 5 sa začne natáčať ešte tento rok! Čo je na tom pravdy?

film Prci, prci, prcičky 5
Zdroj: superwall.us

Film Prci, prci, prcičky 5 je na ceste!

Ohľadom filmu Prci, prci, prcičky 5 v ďalekej ani nedávnej minulosti neboli žiadne oficiálne správy. Jedna z herečiek, Tara Reid, ale čoraz viac rozpráva o tom, ako veľmi tento projekt chce natočiť. Pri nedávnom rozhovore s portálom CinePOP prezradila, že realizácia tohto pokračovania je veľmi pravdepodobná! Toto je konkrétny úryvok z rozhovoru, v ktorom nám to odhalila:

„Nedávno som sa stretla s režisérmi (John Hurwitz a Hayden Schlossberg) na Emmy párty a povedala som im ‚Spravme päťku, séria potrebuje nový film.‘ Na to odpovedali: ‚Stane sa to! Spravím ho!‘ Bude úžasné sa vrátiť. Je to proste to, čo to je. Tieto filmy sú súčasťou americkej kultúry, je to klasika. Poznajú ich po celom svete. Veľmi sa teším. Pre mňa to bude skvelý rok, keďže vyjde Sharknado a možno už v roku 2018 začneme natáčať ďalšie Prci, prci, prcičky.“

Určite to znie vzrušujúco. Aby sme však nakoniec neboli sklamaní, musíme mať na pamäti, že všetka tá radosť pramení len z neoficiálneho rozhovoru na párty. Ani zďaleka si pod tým nemôžeme predstavovať stopercentné potvrdenie toho, že Prci, prci, prcičky 5 sa začnú natáčať ešte tento rok.

film Prci, prci, prcičky 5
Zdroj: wallpapersin4k.net

Čo na to vravíte? Považujete túto informáciu sa dôkaz toho, že piata časť k nám dorazí už onedlho? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -