Legendárny John Rambo sa vracia! Kedy si pozrieme jeho piaty film nabitý krvavou akciou?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Rambo 5 je už pripravený a natáčanie tohto akčného filmu by sa malo začať už budúci mesiac. Všetkým bolo jasné, že sa za režisérskym kreslom objaví Sylvester Stallone, avšak najnovšie správy uvádzajú, že projekt získal nováčika režiséra Adriana Grunberga! Ten si za svoj život skúsil len niekoľko projektov ako pár častí seriálu Narcos. Neskôr pracoval ako pomocný režisér pri filme Jack Reacher: Nevracaj sa a vyskytol sa aj pri seriáli Sense8.

rambo 5 sylvester stallone
Zdroj: gds.iz

Kam nás zavedie film Rambo 5?

Síce nemá veľa skúseností, no tento tvorca by mohlo byť ten správny. Oficiálny dej nás zavedie do Arizony, kde hlavná postava žije pokojný a tichý život v ústraní spoločnosti. Všetko sa mení v momente, kedy začína skupina neznámych unášať mladé ženy a nosiť ich cez hranice. Jediný, kto môže pomôcť, je práve Rambo, ktorý sa vydáva do Mexika, aby zachránil nevinných a nepriateľom pravdepodobne odťal hlavu. Tak ako to má vo zvyku už niekoľko desaťročí.

Adrian Grunberg režíroval film Moje letné prázdniny (2012), kde sa v hlavnej úlohe predstavil herec Mel Gibson. Ten filmu napísal aj scenár a dá sa povedať, že tento kúsok môžeme zaradiť medzi úspechy. Na Rotten Tomatoes si drží krásnych 81% (Fresh Rating). Spolupráca medzi nimi však začala ešte v roku 2006, kedy nám Mel Gibson priniesol zaujímavý kúsok Apocalypto. V tomto projekte sa ukázal aj Adrian Grunberg, kde pôsobil ako asistent režiséra.

Zdroj: youtube.com

Tiež nám bolo oznámené, že by sa natáčanie malo začať na Kanárských ostrovoch, neskôr by sa mali presunúť do samotného Španielska a nebude chýbať ani Bulharsko. Pokiaľ ide o natáčanie v Spojených štátoch, presné miesta zatiaľ neboli odhalené. Projekt je totižto vo fáze odovzdávania a kontroly. Sylvester Stallone v súčasnej dobe zabalil natáčanie filmu Creed 2 a je viac ako pravdepodobné, že sa pustí do projektu Rambo 5. Na internete sa už objavilo niekoľko videí, na ktorých tento 72-ročný herec cvičí a naberá formu. Predsa len, John Rambo bude vo filme akčným hrdinom, ktorý sa určite nevyhne poriadnej dávke adrenalínu a krvi!

Ste pripravení na nasledujúci projekt Rambo 5? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -