VIDEO: Pozrite si prvých 5 minút z nového animovaného filmu Scoob!

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Film Scoob! – Prvých 5 minút

Animovaný film Scoob! je dostupný na streamovacích službách po celom svete. Štúdio Warner Bros. nám predstavuje prvých 5 minút z filmu, ktoré nám ponúkajú pohľad na vznik vyšetrovacieho tímu paranormálnych javov – Mystery Incorporated.

Bola len otázka času, kedy sa objaví nový Scooby-Doo film. Scoob, Shaggy a ich priatelia vyšetrujú paranormálne javy už od konca 70. rokov. Odvtedy vzniklo hneď niekoľko animovaných sérií a celovečerných filmov. Scooby nestratil na šarme ani po neuveriteľnom polstoročí.

Mystery inc. je na stope šialeného superzloducha

Scoob
Zdroj: imdb.com

Scooby-Doo, Shaggy a ich priatelia čelia zatiaľ najväčšiemu prípadu v ich strašidelnej kariére. Zlodušský vynálezca a jeho armáda robotov sa pokúšajú o niečo, čo môže znamenať koniec nášho sveta. Pokúsia sa otvoriť bránu do antického podsvetia! Okrem obrovského pokladu sa tam skrývajú aj staroveké monštrá, na čele s Cerberom, trojhlavým psom.

Mystery inc. s pomocou superhrdinu Blue Falcona (Mark Wahlberg) a jeho robotického psa Dynomutta sú jediní, ktorí stoja zlovestnému Dickovi Dastardlymu v ceste. Počas ich dobrodružstiev odhalia okrem lekcií o dôležitosti priateľstva a lásky aj skutočnosť, že Scooby-Dooho pôvod a osud je dôležitejší, ako sme si mysleli.

Scooby-Doo späť vo forme?

Scoob
Zdroj: imdb.com

Film Scoob! napísal Matt Lieberman, ktorý dal život aj fanúšikmi kladne prijatej Rodine Adamsovcov (2019). O réžiu sa postaral veterán animovaných filmov – Tony Cervone. Tento projekt produkovali Chris Columbus, Charles Roven, Richard Suckle, a Allison Abbate. Po poslednom Scooby-Doo filme – Scooby-Doo 2: Nespútané príšery, sa jedná o návrat ku kvalite.

Scoob! zbiera po svete zmiešané ohlasy, avšak vyzerá to tak, že tie pozitívne prevládajú. Ak bude film úspešný, je viac než pravdepodobné, že dostaneme pokračovanie. Či sa tak stane, alebo nie, zistíme až o niekoľko mesiacov. Detektívny koncept tohoto príbehu je ako stvorený na pokračovania. Ktovie, či dnešné deti ešte Scooby zaujme. Uvidíme.

Čo na prvých 5 minút animovaného filmu Scoob! hovoríte? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -