Produkcia MCU filmu Shang-Chi je pozastavená. Je dôvodom koronavírus?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Film Shang-Chi je pozastavený

Nový MCU film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings by k nám mal doraziť v roku 2021. Natáčanie sa malo začať v novembri 2019 v Austrálii, ale bolo to posunuté až na tento rok. No kvôli novej situácií sa jeho produkcia posúva ešte na neskôr. Nie je jasné, či sa im ich plánovaný termín podarí dodržať, keďže nastali rôzne komplikácie.

Režisérom tohto filmu je štyridsaťjedenročný americký tvorca filmov Destin Daniel Cretton. Kvôli podozreniu na infikovanie novým koronavírom bude testovaný a zatiaľ je v domácej karanténe. Jeho práca bude pozastavená, pokiaľ sa nezistia výsledky jeho testov.

Destin Daniel Cretton Shang-Chi
Zdroj: consequenceofsound.net

Keďže je známe, že práve v Austrálií sa aj ďalšie hviezdy filmového šoubiznisu – Tom Hanks s manželkou, nakazili, je pochopiteľné, že režisér pristúpil k takýmto opatreniam. Je však možné, že ide iba o preventívne opatrenia a zatiaľ netreba panikáriť. Nie je známe, či Cretton prejavuje nejaké symptómy vírusu. Opatrenia mohli byť zavedené aj kvôli tomu, že sa len nedávno stal otcom, keďže práve malé deti sú jednou z rizikových skupín nakazenia.

Ako to vyzerá s natáčaním?

Čo sa týka ďalších ľudí, ktorí na filme pracujú, tak nie sú žiadne informácie o tom, že by sa niekto ďalší testoval. Keďže produkcia je rozdelená na dva bloky, Crettonov prvý blok čaká, zatiaľ čo druhý v natáčaní pokračuje. Produkcia filmu Shang-Chi teda nie je úplne pozastavená ale skôr spomalená.

Shang-Chi
Zdroj: denofgeek.com

Ako veľmi sa zmení termín premiéry a kedy konečne uvidíme film Shang-Chi zatiaľ bohužiaľ nevieme. Marvel a Disney sa môže hocikedy rozhodnúť a prácu pozastaviť, aby tým uchránili svojich pracovníkov.

Čo si o tomto probléme myslíte vy? Ako veľmi očakávate, že sa produkcia filmu predĺži? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -