Cestovanie časom, Nacisti, dinosaury, Noemova Archa a viac – čo všetko ponúkne Sharknado 6? Šialenstvo naberá nový význam!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Z projektu Sharknado (2013) sa nikdy nemala stať svetová senzácia. Respektíve to nikdy nebolo v pláne. Šlo len o hlúpy televízny film, v ktorom sa skupina atraktívnych ľudí bez hereckých schopností snaží prežiť absurdnú katastrofu. Tou je, ako už ste isto počuli, spojenie žralokov a tornáda – z čoho vzišlo známe meno Sharknado. Diváci sa však okamžite namotali na absurdnú premisu filmu a humor, čím efektívne z filmu spravili hit a oživili kariéru herečky Tara Reid. Odvtedy sme každý rok zvedaví, čo si tvorcovia pre fanúšikov Syfy opäť vymyslia. Tentokrát v už šiestom dieli.

Ako netočiť filmy
Príbeh je každým rokom šialenejší; zdroj: youtube.com

Film Sharknado 6 a jeho príbeh

Portál Bloody Disgusting nám teraz odhaľuje oficiálny príbeh šiestej časti série Sharknado. Po tom, čo jeho rodinu zabijú smrteľné žralokonáda, Fin (Ian Ziering) objaví spôsob, ako nimi cestovať v čase. Samotné tornáda žralokov sa naučí používať ako nejaký druh portálu. Jeho misou je priviesť svoju rodinu naspäť domov s využitím moci cestovania v čase, či dokonca zabrániť vzniku ďalších žraločích tornád. Po cestovaní svetom v piatej časti nám šiesty diel dovolí stretnúť sa s množstvom legiend a historických osobností.

Kompletná synopsa príbehu znie takto:

„Všetko je stratené… Alebo nie? Fin odhalí schopnosť cestovania časom žraločích tornád s cieľom oživenia svojej rodiny. Na jeho výprave Fin bojuje s Nacistmi, dinosaurami, rytiermi a dokonca sa prevezie na Noemovej Arche. Tentokrát to nie je o tom ako zastaviť žralokonáda, ale o tom kedy.“

Tara Reid sa vráti a zahrá si po boku Zieringa, spolu s Cassie Scerbo v úlohe Nova Clarke. Detaily ohľadom očakávaných návštev celebrít ešte neboli odhalené, tentokrát sa však na ne dopredu nekladie dôraz. Ak neviete, séria je známa tým, že populárne celebrity obsadzuje do sarkastických úloh, ktoré sú skvelou zábavou. Po menách ako Fabio, Bret Michaels či Margaret Cho, ktorí sa objavili v piatom dieli, môžeme očakávať, že aj k pripravovanému pokračovaniu Sharknado 6 sa pripoja známe celebrity.

Fin sa so svojou motorovou pílou pripravuje na boj!; Zdroj: screenrant.com

Filmová séria Sharknado sa stala obľúbenou aj vďaka skvelej fanúšikovskej základni, ktorú tvorcovia plnia entuziazmom. To si uvedomuje aj herecké obsadenie, ktoré už mnohokrát prejavilo svoju vďaku. Je totižto jasné, že bez divákov by Žralokonádo nikdy neuspelo.

Ste jeden z ľudí, ktorí tvorcov podporujú v tejto absurdnej, ale absolútne legendárnej sérii? Sharknado 6 premiéruje už toto leto – konkrétne 25. júla – na portáli Syfy

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -