FilmyTrailery

Film Sicario 2 mení názov a prichádza s druhým trailerom! Aký je nový titul snímky?

Režisér Denis Villeneuve (Blade Runner 2049, Prvý kontakt) nám v roku 2015 priniesol brutálnu drámu s názvom Sicario. Film si ako od divákov, tak aj od kritikov odniesol výborné hodnotenia. Na Rotten Tomatoes svieti nádherných 93% a spokojní boli aj slovenskí a českí diváci – Na ČSFD má snímka 77%. Ako už určite viete, pokračovania sa dočkáme ešte tento rok, presnejšie 28. júna. Na režisérsku stoličku však tentokrát zasadne talian Stefano Sollima (Suburra) a scenár má na starosti talentovaný Taylor Sheridan (Wind River), ktorý sa postaral aj o prvú časť. Štúdio Columbia Pictures si pre nás pripravilo druhý, ešte intenzívnejší trailer. A čo hlavne – film dostal nový názov!

Film Sicario 2 dostal nový názov!

Pôvodný názov znel jednoducho Soldado. Dnes ráno sme sa však dozvedeli, že sa titul oficiálne premenoval na Sicario: Day of the Soldado. Predpokladáme, že tak štúdio urobilo kvôli zárobkom – Všetci predsa poznajú tak výborný film pod menom Sicario. Príbeh pokračovania bude o drogovej vojne na hraniciach medzi Mexikom a USA, ktorá sa vystupňovala v pašovanie teroristov cez americké hranice. Túto situáciu môže vyriešiť iba federálny agent Matt Graver (Josh Brolin), ktorý sa opäť spojí s neúprosným vrahom Alejandrom (Benicio Del Toro). Ako povedal samotný scenárista, pokračovanie bude tak temné, že Sicario bude oproti Soldadu vyzerať ako komédia. Jednoducho pôjde o lepší, väčší a brutálnejší film.

Jednou z hlavných hviezd prvej časti bola nepochybne aj herečka Emily Blunt. Tá sa však v pokračovaní bohužiaľ neukáže, kedže aktuálne pracuje na filme Na hrane zajtrajška 2. Miesto nej ale uvidíme mená ako Isabela Moner (Transformers: Posledný rytier), Jeffrey Donovan (Fargo), Manuel Garcia-Rulfo (Vražda v Orient Exprese) alebo Catherine Keener (Uteč). Samozrejme, na čele filmu budú herci Josh Brolin a Benicio Del Toro.

Čo hovoríte na brutálny a intenzívny druhý trailer? Tešíte sa na pokračovanie?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár