Film Sicario 2 mení názov a prichádza s druhým trailerom! Aký je nový titul snímky?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Denis Villeneuve (Blade Runner 2049, Prvý kontakt) nám v roku 2015 priniesol brutálnu drámu s názvom Sicario. Film si ako od divákov, tak aj od kritikov odniesol výborné hodnotenia. Na Rotten Tomatoes svieti nádherných 93% a spokojní boli aj slovenskí a českí diváci – Na ČSFD má snímka 77%. Ako už určite viete, pokračovania sa dočkáme ešte tento rok, presnejšie 28. júna. Na režisérsku stoličku však tentokrát zasadne talian Stefano Sollima (Suburra) a scenár má na starosti talentovaný Taylor Sheridan (Wind River), ktorý sa postaral aj o prvú časť. Štúdio Columbia Pictures si pre nás pripravilo druhý, ešte intenzívnejší trailer. A čo hlavne – film dostal nový názov!

Film Sicario 2 dostal nový názov!

Pôvodný názov znel jednoducho Soldado. Dnes ráno sme sa však dozvedeli, že sa titul oficiálne premenoval na Sicario: Day of the Soldado. Predpokladáme, že tak štúdio urobilo kvôli zárobkom – Všetci predsa poznajú tak výborný film pod menom Sicario. Príbeh pokračovania bude o drogovej vojne na hraniciach medzi Mexikom a USA, ktorá sa vystupňovala v pašovanie teroristov cez americké hranice. Túto situáciu môže vyriešiť iba federálny agent Matt Graver (Josh Brolin), ktorý sa opäť spojí s neúprosným vrahom Alejandrom (Benicio Del Toro). Ako povedal samotný scenárista, pokračovanie bude tak temné, že Sicario bude oproti Soldadu vyzerať ako komédia. Jednoducho pôjde o lepší, väčší a brutálnejší film.

Jednou z hlavných hviezd prvej časti bola nepochybne aj herečka Emily Blunt. Tá sa však v pokračovaní bohužiaľ neukáže, kedže aktuálne pracuje na filme Na hrane zajtrajška 2. Miesto nej ale uvidíme mená ako Isabela Moner (Transformers: Posledný rytier), Jeffrey Donovan (Fargo), Manuel Garcia-Rulfo (Vražda v Orient Exprese) alebo Catherine Keener (Uteč). Samozrejme, na čele filmu budú herci Josh Brolin a Benicio Del Toro.

Čo hovoríte na brutálny a intenzívny druhý trailer? Tešíte sa na pokračovanie?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -