Jednonohý Dwayne Johnson zachraňuje v novom traileri na akčný film Skyscraper svoju rodinu z horiaceho mrakodrapu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zachráni svoju rodinu, alebo zomrie? Dwayne Johnson dokazuje nemožné. V najnovšom traileri na akčný film Skyscraper prevezme „The Rock“ kontrolu nad celým mrakodrapom. Po predchádzajúcom prekvapení s názvom Besnenie mu je akcie stále málo a tentokrát si skúsi niečo úplne iné. Stačí nazrieť nižšie do článku a môžete to vidieť na vlastné oči.

Scenár a réžiu si pod svoje krídla zobral skúsený Rawson Marshall Thurber (Centrálna Inteligencia). Okrem filmu v zátvorke priniesol aj niekoľko kvalitných komédií ako napríklad Vybíjaná: Choď do toho na plné gule (2004) a My sme Millerovci (2013). Aj preto som zvedavý na to, ako sa mu podarí preskočiť do akčného žánru, v ktorom zažije svoj debut.

Kam nás zavedie akčný thriller Skyscraper?

Určite veľmi vysoko. Dwayne Johnson si zahrá bývalého lídra FBI tímu na záchranu rukojemníkov, ktorý to v živote nemá jednoduché. Po nehode v teréne ho „porazilo“ trvalé postihnutie. Will Ford je teda odkázaný na to, aby svoju kariéru utíšil a odchádza za novou prácou do Číny. Že vraj najbezpečnejší mrakodrap na planéte. No tam, kde vstúpi táto filmová hviezda, sa všetko od základov zmení. Rodina v nebezpečenstve sa stáva prioritou. Ak sa bojíte výšok, film by ste určite mali vidieť. A v momente zistíte, že sa nemáte čoho báť. Je možné, že Dwayne Johnson príde zachrániť aj Vás.

Film zažije svoju premiéru už 12. júla 2018 a akčné leto sa môže začať. Nezabudnite si pozrieť nový prínos k filmu od štúdia Universal/Legendary. Sami uvidíte, či vás film upútal a ak áno, určite sa vidíme v kine.   

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -