Filmy

Sonic prebehol od Sony do Paramountu a dočká sa tak vlastného celovečerného filmu! Kto na ňom bude pracovať?

Ešte minulý rok sme vám dali vedieť, že ikonický The Sonic The Hedgehog dostane vlastný film. Od vtedy však bolo ticho a o našom obľúbenom modrom ježkovi sme nepočuli ani slovo. Celovečerák malo vytvoriť štúdio Sony Pictures, no plány sa menia a Sonic prebehol pod krídla štúdia Paramount Pictures. Film sa tak konečne opäť posúva vpred, no je otázne, či sa ho stále dočkáme už v roku 2018. Posledné správy hovorili, že by sa na filme mali podieľať mená ako Tim Miller, Jeff Fowler a Neal H. Moritz. Čo sa po vymenení štúdia zmenilo a akých mien sa pri filme dočkáme?

Sonic the Hedgehog

Zdroj: screenrant.com

Kto sa postará o film Sonic?

Dobrou správou je, že mená, ktoré majú pracovať na filme, ostávajú. Tim Miller, ktorý sa preslávil réžiou Deadpoola, sa spolu s Nealom H. Moritzom (celá séria Rýchlo a Zbesilo) postarajú o produkciu Sonic filmu. Na poste režiséra ostáva Jeff Fowler, ktorého obsadenie je určite riskantné. Za sebou nemá totiž ani jeden celovečerný film a práve Sonic bude jeho Hollywoodskym debutom. Ďalšie mená na zozname však zaručujú to, že film je v dobrých rukách. Po Deadpoolovi 2 sa tak Tim Miller pravdepodobne pozrie hneď na Sonica a pomôže Fowlerovi s vytvorením úspešného filmu.

Mená dabérov alebo scenáristov však ešte odhalené neboli. Rovnako je na tom aj príbeh, o ktorom nič oficiálne nevieme. Pokiaľ by sa však film vybral cestou hier alebo animákov, tak by sa mal Sonic postaviť svojmu úhlavnému nepriateľovi, Doktorovi Eggmanovi alebo proti Shadow the Hedgehog. Ten bol vytvorený Eggmanovým starým otcom, profesorom Geraldom Robotnikom. Film by mohol dopadnúť naozaj zaujímavo, Sonic má totižto veľmi prepracovaný príbeh a výborný podklad formou hier a animovaných seriálov. Tak čo, tešíte sa na celovečerák o modrom ježkovi zberajúcom zlaté prstene? 

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár