Film Sonic The Hedgehog dostane po negatívnych ohlasoch redizajn!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis

Minulý týždeň sme sa dočkali prvého traileru na filmovú adaptáciu hry Sonic The Hedgehog. Herec Jim Carrey sa fanúšikom v koži Doktora Eggmana celkom páčil, no problém bol niekde inde. Celý internet vybuchol kvôli nekvalitným počítačovým efektom (VFX), hlavne pri vzhľade samotného Sonica.

Hlavná postava má zuby ako človek, svalnaté lýtka a celkovo sa vôbec nepodobá na našu obľúbenú animovanú postavu. Samotný film by mohol byť vtipnou jazdou pre celú rodinu, no jednoducho sa naň nedá pozerať. Čo s tým hodlajú štúdia Sega a Paramount spraviť? K tejto téme sa vyjadril režisér filmu, Jeff Fowler. Máme sa tešiť na zmenu vizuálu?

sonic
Zdroj: nme.com

Film Sonic The Hedgehog čaká zmena

Vyzerá to tak, že tvorcovia filmu naozaj vypočuli fanúšikov, čo sa vôbec nestáva často. Režisér Jeff Fowler sa vyjadril jasne:

„Ďakujeme vám za vašu podporu. A za kritiku. Váš odkaz je hlasný a jasný… nie ste spokojní s dizajnom a chcete zmeny. A to sa aj stane. Každý v Paramount a Sega je naplno oddaný vytvoreniu tej NAJLEPŠEJ postavy, akou môže byť.“

Je teda jasné, že tieto zmeny tvorcom potrvajú nejaký ten piatok. Taktiež budú pravdepodobne stáť štúdio veľmi veľa peňazí. Otázkou teda je, či sa posunie aj dátum premiéry. Zatiaľ však nič nebolo oznámené, takže sa vydanie filmu podľa všetkého presúvať nebude.

Hlavným problémom dizajnu Sonica boli jeho oči, zuby, srsť, výška a lýtka, čo je vlastne celé jeho telo. Ohlasy boli teda naozaj nepekné, takže sa tvorcovia asi prichýlia k tradičnejšiemu vzhľadu postavy. Podobne, ako to spravili pri filme Detective Pikachu a všetkých ikonických Pokémonoch. Dizajnu Sonica sa chytili aj šikovní fanúšikovia, ktorí ho prerobili podľa svojej predstavy.

K prvému pohľadu na film Sonic The Hedgehog sa vyjadril aj John Mathieson, kameraman hranej adaptácie Detective Pikachu. Tomu bola totižto ponúknutá aj práca na Sonicovi.

„Vtipné je, že mi bol ponúknutý [Sonic the Hedgehog] a po pozretí traileru som si pomyslel na to, že som rád, že náš film takto nevyzerá.“

Je teda jasné, že sa dizajn Sonica nepáči ako fanúšikom, tak aj ľudom v brandži. Sme teda naozaj zvedaví na to, ako bude vyzerať jeho nová verzia!

Zdroj: movieweb.com, cinemablend.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť