Hviezda NBA LeBron James sa objaví vo filme Space Jam 2! Kedy ho uvidíme a čo všetko nám štúdio tají?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Príde film Space Jam 2 s prvým trailerom?

Podľa najnovších správ by sa tak mohlo stať. Avšak musím vás upozorniť, zdroj zatiaľ nebol potvrdený. Hviezda NBA LeBron James je údajne pripravená prezvať topánky Michaela Jordana a priniesť na svet ďalšie zaujímavé športové divadlo. Basketbalista mení v súčasnej dobe svoje pôsobisko a práve v ukážke na nový film by sme sa mali dozvedieť meno jeho nového týmu.

film Space Jam 2
Zdroj: comoeslavania.com

Má LeBron James našliapnuté do Hollywoodu?

LeBron James nie je v Hollywoode žiadnym nováčikom. V minulosti si už skúsil, aké to je byť hercom. Prvýkrát sa tak stalo v roku 2015 vo filme Vykoľajená. V súčastnosti sa na neho môžeme tešiť v pripravovanom animovanom projekte Smallfoot (Piadinôžka). Nedávno dokonca založil produkčnú spoločnosť SpringHill Entertainment, v ktorom sa vyvíja remake filmu House Party. Či sa však v tejto dielni nachádza aj film Space Jam 2 (Hviezdny smeč 2) je otázne. Štúdio Warner Bros. sa zatiaľ k ničomu nevyjadrilo.

V americkom denníku The Hype Magazine sa vyskytla správa, ktorá zaujala širokú verejnosť. V nej sa uvádza, že sa v najbližšej dobe dočkáme traileru k filmu Hviezdny smeč 2. No má to jeden háčik. Trailer má byť podľa denníka vypustený v momente, kedy sa LeBron James ocitne v novom basketbalovom prostredí. Jeho nový tím by sa mal objaviť v traileri a ten zažije svoju premiéru na novej platforme Instagram TV. Ak je táto informácia pravdivá, ďalší vývoj projektu bude naozaj zaujímavý.

Situácia by sa mala objasniť už onedlho

Určite to nebude trailer určený do kín, aj keby sa objavil už teraz v lete. Na takúto verziu si budeme musieť počkať, pretože si myslím, že takéto niečo si ľudia nenechajú ujsť. Štúdio Warner Bros. by sa zo svojím projektom malo trošičku poponáhľať a uverejniť konečne nejakú podstatnú informáciu. Kedy sa filmu dočkáme a môžeme sa spoľahnúť na to, že v podstatnej úlohe uvidíme LeBrona Jamesa? Pamätáte si na postavičky Looney Tunes, ktoré zomreli počas finálneho zápasu? Objavia sa vo filme, alebo nie? Otázok existuje neúrekom, no celú situáciu by nám malo štúdio objasniť už niekedy v lete.

film Space Jam 2
Zdroj: youtube.com

To, čo vieme naisto, je fakt, že sa v projekte nachádza režisér Justin Lin. Ten je tiež nastavený na dve posledné pokračovania filmovej série Rýchlo a zbesilo. Takýto film však dokáže zaneprázdniť kohokoľvek a preto je možné, že sa toto zvučné meno ocitne len v pozícii producenta. Koho nám dovedie štúdio Warner Bros., aby riadil celú posádku animovaných bytostí? Neostáva nič iné, ako počkať si na akúkoľvek informáciu ohľadom filmu Hviezdny Smeč 2 a dúfať, že sa nám už čoskoro ukáže prvý trailer!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -