5 dôvodov, prečo musíte vidieť film Spider-Man: Ďaleko od domova!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Spider-Man: Ďaleko od domova v kinách

Film Spider-Man: Ďaleko od domova nesmie v zmeškať v kinách žiaden fanúšik Marvelu. Dnes si povieme, prečo.

Film Spider-Man: Ďaleko od domova
Zdroj: cnet.com

Ďalšie dobrodružstvo Spider-Mana sa odohráva krátko po udalostiach Avengers: Endgame

Tak, ako vidíte vyššie, svetu novinku opísal prezident štúdia Marvel Kevin Feige. A áno, je to tak. Avengers: Endgame uspokojivo ukončil tzv. Infinity Ságu, ktorá sa tiahla naprieč 22 filmami MCU. Teraz však prichádza nová kapitola…

Kapitola, ktorú vo veľkom štýle odštartujú Peter Parker, Quentin Beck a Nick Fury! Dnes vám preto povieme 5 dôvodov, prečo nesmiete zmeškať premiéru novej marvelovky.

Film Spider-Man: Ďaleko od domova mysterio
Zdroj: cbr.com

Nový svet

Prečo teda nesmiete zmeškať film Spider-Man: Ďaleko od domova? Nuž, je tu viacero dôvodov, no ten najhlavnejší som načal už vyššie. Novinka totižto veľkolepo uzavrie 4. fázu MCU, čo znamená, že bude naším mostom ku desiatkam nových príbehov. Navyše, naplno nám predstaví toho ozajstného Petera Parkera, na ktorého sme zvyknutí z komiksov. Ten má totižto ešte dlhú budúcnosť v Marvel Cinematic Universe.

Aby som to teda zhrnul, nový Spidey je dôležitý, lebo pôsobí ako míľnik v tejto masívnej ságe. Uzatvára katastrofálnu minulosť a otvára budúcnosť, v ktorej svitá na lepšie časy aj nové nebezpečenstvá.

trailer na film spider-man
Zdroj: naekranie.pl

Nový superhrdina

Do MCU filmom Spider-Man: Ďaleko od domova vstupuje ikonický Quentin Beck, taktiež známy ako Mysterio. Fanúšikovia komiksov si určite povedia, že už presne vedia, čo sa s ním chystá. Režisér Jon Watts však prehlásil, že tento charakter bude úplne iný, než si myslíme:

„Mysterio je v komiksoch fascinujúci záporák, ukázať ho ako kladného hrdinu je preto niečo, čo sme predtým nevideli. Myšlienka postaviť Spider-Mana, Mysteria a Nicka Furyho na jednu stranu v boji proti globálnej hrozbe bola skutočne vzrušujúca.“

Čo odhalil trailer na Spider-Mana
Zdroj: in.ign.com

Nový Tony Stark

Je čas urobiť krok vpred.

Ako si možno pamätáte, ešte dávnejšie sme teoretizovali o tom, že Spider-Man je nový Iron Man. A práve to bude dôležitou súčasťou novej marvelovky. Otázka toho, kto sa teraz postaví na nohy a dokáže prevziať toto obrovské bremeno Tonyho Starka, je to, čo bude Petera Parkera ťažiť. Podarí sa mu aj napriek tomu, že je ešte len tínedžer, vzchopiť sa a ukázať, že má na to?

Spider-Man: Far From Home
Zdroj: sony pictures

Nový prístup

Petrove osudové rozhodnutie vydať sa na vzrušujúci výlet so svojimi priateľmi je spočiatku iba o zábave a dobrodružstve. No niektorí z nich – Peter, MJ, Ned a Flash – sa chcú tiež vyrovnať s faktom, že boli päť rokov vytrhnutí z existencie, zatiaľ čo ostatní spolužiaci zostali a postupne vyrástli. Aj preto sa môžeme pri filme Spider-Man: Ďaleko od domova tešiť na miešanie vážnych a vtipných situácií, ktoré Marvelu idú tak veľmi dobre.

Sám Tom Holland (predstaviteľ Petera Parkera) povedal, že „novinka je ešte zábavnejšia než predchádzajúci film, zároveň však spĺňa vyššie očakávania a venuje sa osobnejším témam.“ Marvel nám vysvetlí, aký dopad mali udalosti z Avengers: Endgame na svet a ako presne do toho zapadá Spider-Man.

Prvé reakcie na Spider-Man: Ďaleko od domova
Zdroj: screenrant.com, deviantart.com

Nový Marvel film v kinách už od 3. júla

Buďme úprimní… 5 dôvodov na to, aby ste zašli do kina na film Spider-Man: Ďaleko od domova naozaj nepotrebujete. Novú marvelovku predsa nesmie zmeškať nikto. Aj napriek tomu vám však odporúčam pozrieť si oficiálny trailer a dať sa do nálady na prvý príbeh po udalostiach z Avengers: Endgame!

Novinku Spider-Man: Ďaleko od domova do vašich kín so slovenským dabingom alebo s titulkami prináša spoločnosť Itafilm.

Zdroj: PK Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -