FilmyVýber šéfredaktora

Film Spider-Man: Ďaleko od domova prekonal ďalší míľnik! Čím sa stal rekordným?

Je to doma! Peter Parker síce je ďaleko od domova, no najnovší Spider-Man film sa nachádza presne tam, kam patrí – na vrchole. Film Spider-Man: Ďaleko od domova sa totiž stal oficiálne najúspešnejším filmom o pavúčom mužovi, teda aspoň po finančnej stránke. Film si odbil premiéru ešte len tento mesiac a hneď začal valcovať kiná po celom svete.

Jeho zárobky sa dokonca ešte stále nestopli, čo znamená jedinú vec. Každým dňom by mal prekonať celosvetovú miliardovú hranicu, čo sa doposiaľ nepodarilo žiadnemu Spider-Man filmu. V tomto prípade musí byť spokojné ako štúdio Sony Pictures, tak aj Marvel Studios. Pokračovanie je teda potvrdené aj bez oficiálne oznámenia.

Film Spider-Man: Ďaleko od domova

Zdroj: screenrant.com

Film Spider-Man: Ďaleko od domova si ide bomby!

Iba za posledný víkend si film zarobil neuveriteľných 37,2 miliónov amerických dolárov, pričom $21 miliónov z toho prišlo z USA. Aktuálne sa celosvetový zárobok vyšplhal na 982,1 miliónov amerických dolárov, takže do budúceho víkendu bude podľa všetkého prekonaná miliarda.

V Spojených štátoch amerických si film zarobil $329.8 miliónov, zatiaľ čo zo zbytku sveta prišlo $652.3 miliónov. Veľkým faktorom bola Čína, z ktorej samotnej prišlo okolo $200 miliónov. Ďaleko od domova však stále nechytá na jeden rekord, ktorý aktuálne drží pôvodný film Spider-Man (2002) od režiséra Sama Raimiho. Ten si doma zarobil neuveriteľných $403.7 miliónov, čo zatiaľ ostalo nepokorené.

A prečo ide o tak úžasnú správu, ktorú treba oslavovať? Pretože to, že sa môže Spider-Man nachádzať v MCU filmoch s ostatnými hrdinami, je iba výsledkom dohody. A aktuálna dohoda znie jasne – tretí film môže poď krídlami štúdia Marvel Studios vzniknúť len vtedy, ak Ďaleko od domova zarobí miliardu dolárov. Pokiaľ si chcete o tomto kontrakte prečítať viac, tak kliknite na tento článok.

Tak čo, prispeli ste Spider-Manovi do kasičky aj vy? Tešíte sa na ďalšie pokračovanie? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Filmy

  TOP 10 - Najlepšie horory na Netflixe, ktoré prehĺbia vaše nočné mory

  Pridaj komentár