FilmyVýber šéfredaktora

Uvidíme film Spider-Man vs. Venom? Podľa slov šéfa Marvelu je to pravdepodobné!

Ako už určite viete, ešte pred pár rokmi Marvel Studios nevlastnilo práva na ich najznámejšiu postavu, Spider-Mana. Toho totižto vlastní štúdio Sony, pod ktorým vychádzali filmy The Amazing Spider-Man. Nakoniec sa však pristúpilo na dohodu, ktorá dovoľuje prítomnosť Petera Parkera v Marvel Cinematic Universe.

Všetky postavy z pavúčieho sveta však ešte stále vlastní Sony, ktoré si vytvára svoj vlastný vesmír. Jeho začiatkom bol film Venom, v ktorom hlavnú postavu stvárnil herec Tom Hardy. Aktuálne sa natáča snímka Morbius, v hlavnej úlohe s Jaredom Letom. Ďalšie plány hovorili o filmoch Venom 2, Kraven the Hunter, Black Cat, Silver Sable či Silk.

Spider-Man: Far From Home trailer

Zdroj: gogonews.cc

Uvidíme niekedy film Spider-Man vs. Venom?

Problémom je, že Spider-Man herca Toma Hollanda aktuálne nie je súčasťou tohto univerza. A je len otázkou času, kedy filmy o Spideyho záporákoch a spojencoch bez samotného Spider-Mana prestanú fungovať. Pokiaľ však bude Morbius totálnym prepadákom, štúdio Sony možno konečne dostane rozum.

Všetci predsa čakáme na to vytúžené stretnutie Spider-Mana a Venoma! Šéfa Marvel Studios, Kevina Feigeho, už totižto roky bombardujú otázky ohľadom ich spoločného filmu. Ten doposiaľ túto možnosť odmietal a tvrdil, že zatiaľ nemajú pre Venoma v MCU žiadne plány. Po jeho najnovšom rozhovore s portálom CinemaBlend to ale vyzerá tak, že konečne zmenil svoj názor.

Stane sa z Venoma trilógia?

Zdroj: cosmicbooknews.com

Tentokrát jeho odpoveď na možný spoločný film znela úplne inak, než odpovedal doteraz:

“Myslím si, že to pravdepodobne závisí od Sony. Sony vlastí obe tieto postavy a Venom sa nachádza v ich svete. Neviem, aké sú ich plány pre ďalšieho Venoma a či do toho pôjdu. Zdá sa však, že v určitom bode je to pravdepodobné.”

Podľa jeho slov to vyzerá tak, že Marvel je filmu Spider-Man vs. Venom otvorený. Všetko teda závisí od toho, ako bude štúdio Sony s Venomom pokračovať. Čisto teoreticky, aj pokiaľ by sa v MCU ukázal, hral by ho Tom Hardy? Alebo by sme sa dočkali úplne novej verzie spolu s novým hercom? Nuž, odpovede na tieto otázky zatiaľ visia vo hviezdach.

Chceli by ste vidieť spoločný film Spider-Mana a Venoma? My samozrejme dúfame, že sa to čím skôr uskutoční!

Zdroj: geektyrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár