Kam nás zavedie príbeh filmu SpongeBob Squarepants 3? Neuhádnete, aká legenda preň zloží hudbu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Naša obľúbená špongia sa opäť ukáže na veľkej obrazovke! Na konferencii VIEW, ktorá sa momentálne koná v Turíne v Taliansku, prezidentka Paramount Animation Mireille Soria odhalila nové detaily o nadchádzajúcom filme. Ten zatiaľ nesie názov SpongeBob SquarePants 3 (The SpongeBob SquarePants Movie: It’s a Wonderful Sponge) a konečne sa o ňom dozvedáme viac.

film spongebob squarepants 3
Zdroj: plejmo.com

O čom bude film SpongeBob SquarePants 3

Po prvýkrát nazrieme do minulosti, v ktorej si pre nás tvorcovia pripravili veľa neodhalených faktov a zaujímavostí. Ako sa vlastne spoznal s Patrickom, Squidwardom a zvyškom podmorského gangu? Takto sa k danej novinke vyjadrila Soria:

„Vôbec po prvýkrát sa dostaneme k pôvodu toho, ako sa SpongeBob stretol so zbytkom svojho gangu z Bikini Bottom v letnom tábore. Úvodná scéna filmu sa odohrá v kempe Coral, kde sa stretnú všetky naše obľúbené postavy.“

Zdroj: movieweb.com

Takéto niečo bude pre dlhoročných fanúšikov naozaj zaujímavé. Nielenže uvidíme, ako SpongeBob prišiel k takej osobnosti ako ju poznáme, ale okrem toho sa môžeme tešiť na dávku kvalitnej hudby od Hans Zimmera. Jeden z najuznávanejších skladateľov súčasnosti, ktorý do animovaného podmorského sveta prinesie kúsok zo svojej tvorby.

Ak ide o vizuálnu stránku filmu, dočkáme sa CGI 3D animovaného dobrodružstva. Takže nečakajte žiadne 2D ako sa stalo v roku 2004 pri prvom filme SpongeBob v šortkách. Prezidentka spoločnosti Paramount Animation dodala:

„Veľké filmy sú našim mäsom a zemiakmi, ktoré musia dosiahnuť široké publikum a nemyslím si, že by sme mali robiť 2D filmy. Aby sme boli úprimní, nie je to vôbec jednoduché.“

Zdroj: comicbook.com

Ak si to celé zhrnieme, filmové štúdio Paramount je v porovnaní s ostatnými slabším odvarom na franšízy. Aj preto slúži SpongeBob niečo ako svetlé miesto v nekonečnej tme. Predchádzajúce dva filmy dokázali zarobiť 465 miliónov dolárov a takáto čiastka určite poteší. Nadchádzajúci film zrežíruje Tim Hill a premiéry by sme sa mali dočkať v lete 2020. Ste pripravení?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -