Ryan Reynolds svoj šarm prináša aj do dospeláckej verzie filmu Sám doma!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ryan Reynolds v komédii Stoned Alone?

Tak na takéto niečo sa jednoducho musíme začať pripravovať. Ryan Reynolds si totižto pripravil koncept na vlastný film. Film Home Alone (Sám doma) vám určite nemusím predstavovať. Tvorca sa chystá spraviť niečo špeciálne – R-rated komédia s festivalovým názvom Stoned Alone. Jeho kariéra sa v posledných rokoch naštartovala na tej správnej vlne a projekty sa mu hrnú jeden za druhým. Naposledy sme si ho mohli užiť vo filme Deadpool 2 a čoskoro sa ukáže aj v pokračovaní X-Force. Okrem filmov si zahrá v Netflix seriáli Six Underground.

zdroj: screenrant

Napriek tomu, že sa jeho posledné filmy nachádzajú v žánri akčné filmy, herec by chcel na svetlo sveta priniesť aj kvalitnú komédiu – s menším množstvom akcie a ešte viac vtipmi. Humorná stránka ho predsa len neobišla a pri každom filme nás dokáže rozosmiať svojimi hláškami. Teraz je pripravený na nové rodinné“ dobrodružstvo, ktoré by malo zaujať poriadnou dávkou nechutných scén.

Návrat filmu Sám doma v R-rated verzii?

Hollywoodská hviezda bude projekt produkovať a nie je vylúčené, že si zahrá aj jednu z hlavných postáv. Film si pod svoje krídla zobralo štúdio 20th Century Fox, ktoré má nového majiteľa. Režisérom bude pravdepodobne Augustine Frizzell, ktorý bude pracovať zo scenára od Kevina Burrowsa a Matta Midera. Ak by sa Stone Alone dochádzal uchytiť a my sa dočkáme kvalitného obsahu pre dospelých, nová generácia filmov Sám doma je samozrejmosťou!

sám doma s krvou
Zdroj: honcho-sfx.com

Ak by sa Reynolds rozhodol zahrať si vo filme, v akej úlohe by sa objavil? Bude to hlavná postava, alebo sa ukáže na strane záporných postáv? Bohužiaľ, zatiaľ neexistuje viac informácií a všetko ostatné by sme sa mohli dozvedieť postupom času. Treba len veriť, že projekt sa uchytí a nezapadne prachom, ako tomu býva v poslednej dobe dosť často. Myslíte si, že to je dobrý nápad? Podľa mňa určite áno a R-rated komédia Stoned Alone nemusí znamenať nič zlého!

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -