Kúzla a čary ožijú už onedlho: Fantastický film Tajomstvo domu s hodinami láka magickou atmosférou!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Hrajú v ňom hlavnú úlohu kúzla a čary! – Takýmito slovami nás do kina láka nadchádzajúci film Tajomstvo domu s hodinami. Ako všetci vieme, už o mesiac nás čaká medzinárodný sviatok Halloween, počas ktorého si užijeme filmy s tou najlepšou atmosférou. Práve preto v októbri vyjde nový rodinný príbeh Jacka Blacka, ktorý s týmto žánrom a jemu podobným štýlom komédie má bohaté skúsenosti! Na čo sa teda môžeme tešiť? Užijeme si magické dobrodružstvo, v ktorom rozlúštime tajomstvo strašidelných hodín? Poďme sa na to spolu pozrieť!

Film Tajomstvo domu s hodinami

Keď sa 10-ročný Lewis dozvie, že sa musí presťahovať k svojmu strýkovi, netuší aké magické dobrodružstvo ho čaká. Jeho novým domovom sa stane rozľahlé starodávne sídlo, v ktorom, ako čoskoro zistí, sa dejú veľmi čudné veci. Strýko a jeho susedka sú totiž čarodejníci a už dlho sa snažia rozlúštiť tajomstvo strašidelných hodín, tikajúcich v stenách domu. Podarí sa im s Lewisovou pomocou hodiny zastaviť a odvrátiť tak apokalypsu, ktorú kedysi dávno naplánoval jeden zlý čarodejník?

Čas vypršal, kúzla ožívajú!

O réžiu sa postaral skúsený filmový producent s bohatými skúsenosťami, Eli Roth. Scenár preňho napísal taktiež ostrieľaný Eric Kripke. Jeho prácu by ste už určite mali poznať, keďže za svoji kariéru napísal a vytvoril 283 epizód seriálu Supernatural. Práve preto veríme, že mágia na filmovom plátne bude naozaj špeciálna.

film Tajomstvo domu s hodinami
Zdroj: forumfilm.sk

Hlavnú úlohu 10-ročného Lewisa stvárnil Owen Vaccaro. Ako ste si prečítali vyššie, ten sa presťahuje ku svojmu strýkovi, ktorého si zahral talentovaný a fanúšikmi milovaný Jack Black. Jeho energia vás zaručene rozosmeje! Hlavnú trojicu doplňuje jeho susedka, ktorú si zahrala herečka Cate Blanchett. Jej plodná kariéra jej priniesla už dvoch Oscarov, takže kúzla a čary sa predsa len naozaj ukážu!

Ako sa vám podľa traileru pozdáva film Tajomstvo domu s hodinami? Rodinné magické dobrodružstvo sa do našich kín dostane už 11. októbra, takže si nezabudnite poznačiť kalendáre!

film Tajomstvo domu s hodinami
Zdroj: forumfilm.sk

Zdroj: TS Forum Film

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -