Kultová komédia sa vracia s trailerom na film Taxi 5! Je šialený, ako sme chceli, chýbajú v ňom však veľmi dôležité postavy…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Na internete sa práve ukazuje trailer na film Taxi 5. Určite nebudem ďaleko od pravdy, ak budem predpokladať, že len málo z vás o pripravovanom pokračovaní vôbec vedelo. Je to však naozaj tak. Francúzi nám pod dlhej pauze prinesú už piaty diel tejto kultovej komediálnej filmovej série. Podľa všetkého si na neho taktiež dlho nepočkáme. Do kín, teda aspoň tých vo Francúzsku, by sa mal dostať už 11. apríla. Nanešťastie však musíme začať zlými správami. S trailerom na povrch vyšli fakty, kvôli ktorým väčšina z nás okamžite odsúdi toto aj všetky ďalšie časti!

Film Taxi 5 neprináša to najlepšie

Je pravda, že na povrch sa zdá, že hlavnou a najvtipnejšou časťou predchádzajúcich dielov boli hlúpi policajti a ich zdemolované autá. V skutočnosti si však väčšina z nás najviac obľúbila sympatické postavy, ktorých dynamika a duša boli tým najlepším zo všetkých filmov. Rovno teda môžete pripravovaný Taxi 5 odsúdiť, keďže pravda je taká, že herec Samy Naceri (Daniel) sa v snímke neobjaví. V jeho pozícii sa však ocitne Malik Bentalha, ktorý si zahrá Eddyhosynovca hlavnej postavy predchádzajúcich štyroch častí.

Podobne je na tom aj Frédéric Diefenthal, ktorý v minulosti hral milého Emiliena. Toho v úlohe Sylvaina nahradí herec Franck Gastambide. Nováčik na stôl prinesie malú zmenu postoja, skombinuje totižto svoje skvelé šoférovanie s prácou policajta. V krátko-nostalgickom momente tak uvidíme, ako opráši starý známy Peugeot 407. Za skvelú správu však môžeme považovať návrat Bernarda Farcyho, ktorého Komisár Gilbert akýmsi záhadným spôsobom dostal povýšenie na Majora. Trojica sa popasuje s talianskými lúpežníkmi, ktorí jazdia na rýchlych Ferrari. Problém však spočíva v tom, že jedným zo zločincov v super-autách je aj Danielova neter.

Čo vravíte na trailer ku filmu Taxi 5, ktorý dozaista hrá na nostalgické city? Oslovil vás, alebo súhlasíte s názorom, že bez pôvodnej dvojice nebude pokračovanie stáť za nič?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -