Scenárista Blair Witch si pre nás pripravil nový mrazivý zážitok! Film Temple nám ukazuje záhadu, ktorá nikdy nemala byť odhalená

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Screen Media Films vydalo prvý trailer pre ich najnovší film s názvom Temple. Ten napísal nový nádejný žánrový scenárista Simon Barrett, ktorý okrem tohto projektu má na svojom konte hity ako You’re NextThe Guest a minuloročný Blair Witch. Okrem traileru sme sa taktiež dočkali aj prvého plagátu, ktorý si môžete pozrieť nižšie v článku.

Príbeh si pre nás pripravil troch amerických turistov, ktorí sa aj napriek varovaniam miestnych obyvateľov rozhodli, že chcú nájsť jeden konkrétny chrám. V rukách majú záhadnú mapu, ktorá ich zavedie hlboko do japonských džunglí. Staroveký chrám sa im nakoniec podarí nájsť, no za akú cenu? V tom momente ešte nemajú tušenie, čo sa im podarilo vypustiť do sveta. Ich dobrodružstvo sa veľmi rýchlo stáva nočnou morou. Podarí sa im prežiť a rozlúštiť záhadu, ktorá miestnu civilizáciu otročí už dlhé roky?

Počas filmu sa dozvedáme, že kedysi dávno žila skupina detí, ktoré sa hrávali pred chrámom. Ale jedného dňa prišla noc a deti sa už nikdy viac neukázali. Môžeme vidieť aj pár záhadných scénok, na ktorých vyvrcholenie si však musíme počkať do premiéry filmu.

Filmové obsadenie

Vo filme uvidíme filmové hviezdy ako Logan Huffman, Natalia Warner a Brandon Sklenar. Režisérom je Michael Barret, ktorý pracoval z originálneho scenára od Simona Barreta. Pokiaľ ide o režiséra, treba povedať, že pri tomto snímku zažíva svoj režijný debut. Predtým vždy pôsobil len ako „director of photography“ a ako vidíme, konečne postúpil na novú úroveň. Ako sa mu podarí nastúpiť do filmového sveta si môžete pozrieť v traileri, ktorý zamrazí u nejedného z nás.

Premiéra bola stanovená na 1. septembra 2017, kedy sa film Temple postaví proti akčnému thrilleru Unlocked od štúdia Lionsgate (Noomi Rapace, Orlando Bloom a Toni Collette). Taktiež to bude len jeden týždeň pred filmom IT (8. september), na ktorý už všetci netrpezlivo čakáme. Dostane sa podľa vás snímka Temple na pozíciu najlepších „halloweenových filmov“? Možno áno, možno nie. Čoskoro uvidíme, aká bude skutočnosť. Nezabudnite si zatiaľ pozrieť spomínaný trailer a plagát, ktoré nájdete v článku.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah