Jason Momoa a Keanu Reeves v jednom filme? Nový trailer na film The Bad Batch vám ukáže viac!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Neon sa konečne činí a na svet vypustilo už druhý trailer pre nadchádzajúci Indie film The Bad Batch. Zároveň to bude pre režisérku Anu Lily Amirpourovú druhý film (A Girl Walks Home Alone At Night). Týmto počinom si získala veľa priaznivcov a svoj debut po kritickej stránke zvládla na výbornú. Minulý rok na jeseň získala na filmovom festivale v Benátkach zvláštnu cenu poroty a následne sa jej film premietal aj na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte. A ako to bude s jej prichádzajúcou novinkou? Vyzerá to tak, že tento nízko rozpočtový film má v sebe všetko, aby sa mu podarilo uspieť!

Nový trailer nám ukazuje a ponúka veľa noviniek. Tou hlavnou je pohľad na pustovníka, ktorého si zahral herec Jim Carrey. Síce je úplne na nepoznanie, ale je to naozaj on! Zatiaľ nie je známe aká veľká bude jeho úloha vo filme, ale osobne si myslím, že v takom hviezdnom hereckom obsadení sa určite nestratí.

Spoznali by ste ho? zdroj: teaser-trailer.com

Čoho sa dočkáme?

Dej sa sústreďuje na hlavnú postavu Arlen, ktorá to v živote nemá ľahké. Texas si pre ňu pripravil veľa nástrah a tou hlavnou bude fakt, že sa nachádza v pásme kanibalov. Zvrátená civilizácia a spoločnosť, ktorá sa za dlhé roky zmenila na nepoznanie. Arlen si uvedomuje, že cesta von nebude ľahká a všetko bude musieť zvládnuť sama. Ako však začína objavovať nový svet, prichádzajú s ním aj nové problémy. Ako sa jej to celé podarí „dobojovať“ sa dozvieme už v lete.

Herecké obsadenie je naozaj hviezdne!

Presne tak! Určite sa budeme mať načo pozerať. Vo filme sa totižto zahrajú herci ako Jason Momoa, ktorého môžeme všetci poznať ako Aquamana alebo Khala Drogoa. K nemu sa pridá jeho ešte viac nabitý kolega z brandže, Keanu Reeves. Toho vám určite predstavovať nemusím a pohneme sa k ďalšiemu hercovi, ktorým bude Jim Carrey. Hlavnú postavu si zahrala Suki Waterhouse. Poriadne nabitý káder doplní Giovanni Ribisi, Diego Luna a Yolanda Ross.

Určite sa máme načo tešiť! zdroj: kinobord.com

Scenár si napísala režisérka sama a určite nás opäť prekvapí. Ako dopadne jej ďalší nezávislý počin sa dozvieme už 23. júna. Do tej doby sa nezabudnite pozrieť na trailer, ktorý na vás čaká pod článkom!    

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -