Film The Batman tak skoro neuvidíme, koronavírus pozastavil výrobu. Koľko majú už natočené?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nový koronavírus stále kruto zasahuje do sveta kinematografie a pocítil to aj pripravovaný film The Batman. Produkcia musela byť pozastavená a natočeného materiálu nie je veľa.

Celú situáciu potvrdil aj režisér Matt Reeves, ktorý nemôže pokračovať v natáčaní. Prevencia je momentálne totiž naša jediná vakcína a pre bezpečie ľudských životov sa celý výrobný tím pobral do povinnej izolácie.

The Batman koronavirus
Zdroj: screengeek.com

Koľko scén sa stihlo natočiť ešte predtým, ako udrel koronavírus?

Matt Reeves nás najnovšími správami určite nepotešil a podľa jeho slov je natočených len 25% filmu. Ako už vieme, minulý mesiac sa musela produkcia pozastaviť a predbežné plány sa skrz pandémiu rozpadli.

The Batman mal oficiálne zasiahnuť kiná v júni 2021, ale takýto scenár sa bohužiaľ neudeje. Na mladšiu verziu Temného rytiera v podaní herca Roberta Pattinsona si budeme musieť počkať o niečo dlhšie.

film The Batman
Zdroj: cbr.com

Mladší Bruce Wayne sa ukáže až v priebehu roku 2022

Keďže je nepravdepodobné, že sa výroba obnoví do mája, priemyselní analytici v tom majú jasno. Film The Batman sa podľa mnohých objaví až v priebehu roku 2022.

Dôvodom je smutný fakt, že natáčanie bolo len v prvotných fázach a celý výrobný tím čakali hodiny tvrdej práce. Natáčanie prebiehalo v Londýne a čoskoro sa mali všetci presunúť do mesta Liverpool. Tak sa nakoniec nestane a režisér Matt Reeves bude musieť porozmýšlať o menšej úprave scenára. Takto sa k situácii vyjadril v jednom z najnovších rozhovorov:

„Máme natočených len 25 % filmu a nevieme, čo bude ďalej. Ešte predtým, ako sa situácia objasní, si neviem predstaviť, že by sme nemohli dokončiť natáčanie v Londýne. Budeme si musieť počkať.“

The Batman sa zaradil medzi najočakávanejšie komiksové filmy súčastnosti. Pre Matta Reevesa to bude po filme Vojna planéty opíc (2017) nový akčný prínos a štúdio Warner Bros. nenecháva nič na náhode. No ako to celé dopadne uvidíme až o pár rokov, ale do tej doby s nami určite ostaňte naladení pre viac informácií. Tie by sa, aj vďaka karanténe, mali objaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na nový film The Batman? Bude tvorcom robiť nový koronavírus ešte dlho problémy. O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -