Film Temná Veža podľa predlohy od Stephena Kinga, už v plnom prúde!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

inemaCon 2016, ktorý pred pár dňami ukončil svoje prezentácie oznámil, že dlho očakávaná adaptácia knižnej predlohy Stephana Kinga, Temná veža začala fotenie. Film režíruje Nikolaj Arcel, najlepšie známy pre svoje filmy ako napríklad Island of Lost Souls, Fables and dráma A Royal Affair. Hlavnými hviezdami nového filmu sú Idris Elba a Matthew McConaughey.

Temná veža je film, ktorý bol pekelne dlho v procese vývoja, no konečne sa dostal pred kamery. Film mal problémy so štúdiami a presúval sa z jedného do druhého. V priebehu rokov sa však všetky problémy vyriešili a filmu sa nakoniec ujalo štúdio Sony Pictures.

Idris Elba si zahrá pištoľníka menom Roland Deschain. Matthew McConaughey si zobral úlohu záporného hrdinu v čiernom. K natáčaniu sa taktiež pripojil aj Tom Taylor. Zahrá si Jakea Chambersa, chlapca z reálneho sveta, ktorého sa pokúsi nájsť pištoľník. Film obsahuje niekoľko ďalších kľúčových rolí, ktorých príchod bude oznámený už čoskoro.

Temná veža si získala veľmi oddanú  základňu fanúšikov a to aj kvôli hereckému obsadeniu. Jedným z hlavných problémov projektu boli aj financie. Ron Howard sa stále snažil s projektom posunúť vpred. Jeho verzia sa však pomaly začala rozpadať ešte pred tým, než by získala nejakú skutočnú dynamiku. Celé to nakoniec dobre dopadlo a preto sa tento film od Sony Pictures stáva jedným z najneočakávanejších v budúcom roku.

Predpokladá sa, že by sa mal objaviť na veľkých plátnách vo februári 2017. Všetko je neustále v pohybe a treba dúfať, že neprídu už žiadne problémy. Ako sa bude  výroba vyvíjať,  Vás určite budeme informovať. Ostaňte s nami naladený na nové fantazijne dobrodružstvo od Stephana Kinga!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -