Film The Darkest Minds nie je žiadna X-Menovka, ale má k nej určite blízko! Najnovší trailer vás o tom presvedčí

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zaujímavý film The Darkest Minds

Pre niekoho možno jeden z najočakávanejších filmových zážitkov roku 2018. Pre zainteresovaných ľudí určite, no pre niekoho len obyčajný film. Kam sa radíte vy? To pravdepodobne zistíte až po zhliadnutí traileru k nadchádzajúcemu filmu The Darkest Minds. Mnohým z vás sa bude projekt páčiť pravdepodobne vďaka režisérke Jennifer Yuh Nelson, ktorá projekt určite obohatí. Ak ju nepoznáte, niet sa čomu čudovať. Svoj režisérsky filmový debut zažila len v roku 2011, kedy sa predstavila za kamerou filmu Kung Fu Panda 2. Táto spolupráca zafungovala na výbornú a svoj úlohu si zopakovala ešte v roku 2016 pri pokračovaní tejto kultovej animovanej rozprávky.

Treba poznamenať, že bola prvou režisérkou, ktorá dostala viac ako 100 miliónový rozpočet k filmu, aj keď sa bavíme o animovanom filme. Svoj rekord si držala dlhú dobu, až pokým sa do sveta kinematografie nedostal film Wonder Woman. Do toho momentu si v pokladnici držala rekord 665 miliónov dolárov celosvetovo.

Prebudí v nás trailer k filmu The Darkest Minds záujem?

Film je založený na fantazijnom románe YA od spisovateľky Alexandry Bracken. Ocitáme sa vo svete, v ktorom väčšina detí trpí nákazou a tá ich utláča do kúta. Mladí, ktorí prežili, v sebe prebudili super schopnosti a tie si ponechali ako svoje tajomstvá. Postupom času sa však tieto deti dostávajú navonok a pre spoločnosť a program „status quo“ sa stávajú hrozbou. Schopnosti, ktoré v sebe nosia, môžu byť rôznorodé. Od super rýchlosti, až po nadmernú inteligenciu. Určite sa bude načo pozerať a dejová línia vyzerá naozaj zaujímavo.

Čo sa týka hereckého obsadenia, tešiť sa môžeme na hercov ako Amandla Stenberg, Mandy Moore, Gwendoline Christie, Harris Dickinson, Skylan Brooks a Miya Cech.

Štúdio 20th Century Fox teda už čoskoro do sveta vypustí svoj ďalší veľmi zaujímavý projekt, ktorý svoju premiéru zažije už 3. augusta 2018. Spomínaný trailer nájdete vyššie v článku a sami si urobte obraz, či vás niečo takéto upútalo.

ZDROJforbes

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -