Režiséri Avengers: Endgame + Chris Evans + Ryan Gosling = nový veľkofilm od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Captain America: The Winter Soldier. Captain America: Civil War. Avengers: Infinity War. Avengers: Endgame. Čo majú všetky tieto filmy spoločné? Pomôžeme vám. No predsa úžasné režisérske duo bratov Russovcov, ktorí sa stali žiadanými filmármi Hollywoodu. Ich cesta sa teda týmito štyrmi filmami ani náhodou neskončila.

Medzitým si totiž stihli založiť vlastnú produkčnú spoločnosť AGBO, s ktorou pracovali hneď na niekoľkých projektoch. Tým najznámejším je určite akčný film Extraction od Netflixu, ktorému Joe Russo aj napísal scenár (teraz pracuje na pokračovaní). Za kameru na režisérske stoličky sa vrátili pri filme Cherry s Tomom Hollandom, ktorý by sme mohli vidieť ešte tento rok.

bratia russovci avengers marvel
Zdroj: marvelstudiosnews.com

The Gray Man bude veľkolepý špionážny thriller

Teraz sme spoznali ich ďalší projekt, ktorého súčasťou budú opäť mená z Avengers: Endgame. Ich najbližším režisérskym projektom bude snímka The Gray Man, ktorá vznikne pod krídlami Netflixu. Spoločnosť im vyhradila 200 miliónov amerických dolárov, takže sa môžeme tešiť na akčný veľkofilm.

Presnejšie sa bude jednať o špionážny thriller, filmovú adaptáciu rovnomennej novely od spisovateľa Marka Greaneyho z roku 2009. O scenár sa postaral Joe Russo, no k dokonalosti ho priviedli Christopher Markus a Stephen McFeely. Tieto mená sú vám známe? Ide predsa o scenáristov Avengers: Endgame, takže film je v rukách kreatívneho tímu, ktorý spolupracoval už na niekoľkých projektoch.

The Gray Man
Zdroj: flipboard.com

A tie najlepšie informácie prichádzajú až teraz. Hlavnými hviezdami budú herci Chris Evans, teda Kapitán Amerika z MCU, a Ryan Gosling. Evans sa tak objaví už v piatom filme, ktorý režírovali Joe a Anthony Russovci. Zároveň pôjde o prvú spoluprácu Goslinga a tohto režisérskeho dua. Produkcia by mala začať už v januári budúceho roka. Russovci mali adaptáciu príbehu The Gray Man v hľadáčiku už od roku 2004, kedy bol vo výrobe u štúdia Sony, vtedy ešte s herečkou Charlize Theron.

Čo sa príbehu týka, Gosling stvárni hlavnú úlohu Courta Gentryho, nájomného vraha a bývalého agenta CIA. Evans si zahrá Lloyda Hansena, ktorý pre CIA pracoval spolu s Courtom. Táto dvojica sa však postaví proti sebe, Hansen bude loviť Gentryho – tešiť sa môžeme na veľkolepé dobrodružstvo okolo celého sveta, ktoré má dostatok zdrojového materiálu na to, aby z neho stala filmová séria.

Špionážny thriller The Gray Man znie už teraz úžasne. Tešíte na spojenie bratia Russovci – Chris Evans – Ryan Gosling? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -