Pokračovanie romantického filmu The Kissing Booth prichádza s trailerom. Ako sa bude vyvíjať vzťah medzi Elle a Noahom?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Netflix nezaháľal ani počas koronakrízy a prináša nám pokračovanie obľúbeného romantického filmu. Film The Kissing Booth 2 dostal nový trailer, v ktorom sa dozvedáme, ako pokračuje vzťah Elle a Noaha. Toto pokračovanie by malo vyjsť na Netflixe už 24. júla.

Film The Kissing Booth

The Kissing Booth je netflixovská romantická komédia z roku 2018. Príbeh je o dvoch kamarátoch – Elle a Leem, ktorí si navzájom sľúbili, že sa nikdy nezamilujú do ich súrodencov. Elle sa však predsavzatie dodržať nepodarí a jedného dňa pobozká Leeho brata Noaha. O pár dní s ním dokonca začne chodiť. Následne sa musí vyrovnať s tým, že zradila svojho najlepšieho kamaráta a bojuje s rozhodnutím medzi láskou a priateľstvom.

the kissing booth
Zdroj: whats-on-netflix.com

Na konci prvého filmu sa leto plné lásky a romantiky chýli ku koncu a Noah odlieta na Harvardskú vysokú školu. Pár tak bude musieť zvládnuť vzťah na diaľku, čo nikdy nie je ľahké. Dokážu si veriť a prekoná ich láska všetky prekážky, ktoré im život postaví do cesty?

Film the Kissing Booth 2 trailer

Trailer odhaľuje už niekoľko nových zápletiek a komplikácii, ktoré bude musieť pár prekonať. Väčšina z nich samozrejme obsahuje nové sexy postavy, ktoré sa Elle a Noahovi pripletú do života. Okrem toho sa dráma zaoberá aj výberom vysokej školy. Toto rozhodnutie čaká snáď každého študenta strednej školy v poslednom ročníku a nie je vôbec jednoduché.

the kissing booth 2
Zdroj: cheatsheet.com

Noah spozná na vysokej škole atraktívne vysoké dievča, ktoré oňho jasne prejavuje záujem. Zblížia sa a stanú sa z nich priatelia. Možno že až príliš dobrý priatelia… Elle zase spozná nového spolužiaka, ktorý všetkým dievčatám na škole vyráža dych. Jeho postava a tvár je snom snáď každej z nich. Medzi ním a Elle sa však nevybuduje kamarátsky vzťah hneď po zoznámení. Od začiatku sa podpichujú a urážajú, no nedá sa poprieť, že to medzi nimi poriadne iskrí. Aj oni sa nakoniec zblížia.

Elle a Lee sa opäť rozhodnú postaviť stánok, v ktorom sa budú rozdávať bozky, aby znova pomohli vyzbierať peniaze na charitu. A práve nového sexsymbola chcú ako participanta. Každé dievča by predsa prispelo, aby ho mohlo pobozkať. On však rázne odmietne a tým Elle zruší všetky plány.

Harvard verzus University of California Berkeley

Univerzita v Kalifornií s názvom Berkeley bola odjakživa spoločným snom Elle a Leeho. Ich mamy sa tam spoznali a stali sa najlepšími priateľkami. Noah si však praje, aby za ním Elle prišla na Harvard. Opäť sa tak musí rozhodnúť medzi Leem a jeho starším bratom. Podá si prihlášky na obe školy, no Leemu o Harvarde nepovie. Ten sa to však náhodou dozvie a kamaráti sa opäť rozhnevajú.

Zaľúbenci si však po čase začnú klamať a tráviť čas s inými ľuďmi. Ostanú si verní? O dva týždne sa dozvieme, či vzťah Elle a Noaha prekonal všetky prekážky a Elle za ním odišla na Harvard, alebo sa ich láska rozbila pod tlakom rozhodnutí, klamstiev a nových objektov záujmov. Ostáva však ešte jedna záhada. Na začiatku trailera vidíme mužskú postavu, ktorá sa chystá pobozkať Elle v stánku. Ktorý z dvojice chlapcov to je?

Ste zvedaví, ako sa táto situácia vyvinie? Pozriete si film The Kissing Booth 2? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -