Už je vo výrobe aj film The Kissing Booth 3. V akom štádiu sa film momentálne nachádza a kedy sa dočkáme pokračovania?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Film The Kissing Booth 3

Ešte len pred pár dňami vyšiel film The Kissing Booth 2, na ktorý sme čakali od roku 2018. Netflix si pre nás však pripravil prekvapenie. Natočený je totiž už aj film The Kissing Booth 3! Toto pokračovanie vyjde už niekedy budúci rok. Zatiaľ samozrejme nemá trailer ani teaser, no oficiálne sa máme na čo tešiť. Tvorcovia filmu sa vôbec nedali koronavírusom odradiť a ich motivácia naopak narástla.

The Kissing Booth a The Kissing Booth 2

Film The Kissing Booth, ktorý vyšiel v roku 2018, odštartoval sériu romantických filmov na Netflixe. Bol natočený podľa rovnomennej knižnej predlohy od autorky Beth Reekles. Sleduje príbeh teenagerky Elle (Joey King), ktorá je zaľúbená do Noaha – brata svojho najlepšieho kamaráta Leeho. Ten samozrejme nechce, aby sa medzi jeho bratom a najlepšou kamarátkou niečo stalo, pretože by im to mohlo pokaziť vzťahy.

Film The Kissing Booth 2 trailer
Zdroj: medium.com

Film bol pre Netflix veľkým úspechom a už vo februári 2019 bolo ohlásené jeho pokračovanie. Toho sme sa dočkali doslova pred pár dňami. Elle a Noah sa musia prispôsobiť životu na opačných koncoch Ameriky. Zatiaľ čo Noah študuje na Harvarde, Elle dokončuje maturitný ročník vo svojom rodnom meste. A ako to už so vzťahmi na diaľku býva, nové prostredie prináša aj nových atraktívnych ľudí do života oboch zaľúbencov.

Takmer hotové pokračovanie

Teraz sme sa dozvedeli prekvapivú informáciu. The Kissing Booth 2 nie je na svete ešte ani týždeň a Netflix ohlásil, že film The Kissing Booth 3 je už prakticky natočený. Potvrdili to aj herci v priamom prenose. Film bol nakrútený potajomky a už sa nachádza v post-produkcii. Vyjsť by mal niekedy v roku 2021.

the kissing booth
Zdroj: whats-on-netflix.com

V treťom filme sa vráti režisér Vince Marcello a aj väčšina hercov z prvých dvoch častí. Ešte nevieme, kedy presne toto pokračovanie vyjde, no keďže je to už v takej pokročilej fáze, mohlo by to byť niekedy skôr tento rok.

Tešíte sa na film The Kissing Booth 3? Stihli ste si už pozrieť druhý film? Dajte nám vedieť do komentárov vaše dojmy.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -