Gigantický žralok naberá nové rozmery! Uvidíme niekedy film The Meg 2?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

The Meg 2 oficiálne!

Obrovské monštrum zrejme uspelo a podľa slov producentky Catherine Xujun Ying sa dočkáme pokračovania. To by malo byť v skorých štádiách výroby. Herec Jason Statham prezradil, že druhý film bol v procese ešte v apríli, no celý výrobný tím čakal na úspech v pokladnici. Film MEG: Hrozba z hlbín bol vypustený v auguste a stal sa prekvapivým hitom tohto leta. V premiérovom víkende sa mu podarilo zarobiť viac ako 100 miliónov a do dnešného dňa má na svojom konte 527,7 milióna dolárov.

jason statham the meg tržby v kinách
Zdroj: ageucate.com, wallpapermaiden.com, ew.com

Film MEG: Hrozba z hlbín sa stal prekvapením leta 2018

O filme The Meg 2 sa teda hovorilo ešte pred uvedením originálu a k dnešnému dňu nie je žiadnym prekvapením, že sa projekt posúva vpred. K pokračovaniu sa vyjadrila aj producentka Catherine Xujun Ying:

„Definitívne máme plán. Všetko to je ešte v prvotných štádiách, ale pracuje sa na tom. Snažíme sa to udržať v tajnosti do tej správnej doby.“

Zdroj: movieweb

MEG: Hrozba z hlbín je film natočený podľa knižnej predlohy Steveho Altena, ktorá nesie názov Meg: A Novel of Deep Terror. Vo svete sa však nachádza ďalších sedem kníh z tejto série. Materiálu je teda naozaj požehnane a tvorcovia majú z čoho vyberať. Spisovateľ Steve Alten taktiež prijal pokračovanie a fanúšikovia sa môžu začať tešiť.

Vo filme treba pochváliť aj výkon Jasona Stathama, hlavnej postavy, na ktorý sa dalo pozerať a v niektorých momentoch všetko zachránil. Tohtoročné leto bolo plné kvalitných snímok a veríme, že pokračovanie sa taktiež zaradí medzi úspechy. The Meg 2 je zatiaľ tajomstvom a dátum premiéry je stále neznámy.

Meg: Hrozba z hlbín RECENZIA
Zdroj: wall.alphacoders.com

Na záver mám pre tvorcov jednu malú radu: Viac krvi a nechutností! Predsa len, pôvodný film dostal hodnotenie PG-13 a nie je vylúčené, že rovnaká známka sa ocitne aj pri pokračovaní. Do tej doby s nami zostaňte naladení pre viac informácií, ktoré by sa mohli dostať v krátkom čase.  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -